دوره زبان انگلیسی ویژه وکلا و افراد فعال در رشته حقوق

دوره زبان انگلیسی ویژه وکلا و افراد فعال در رشته حقوق (English for Legal Professionals)

امروزه ایجاد یک راه موثر برای برقراری ارتباط با افراد در سراسر جهان با اهداف گوناگون تجاری، اقتصادی، اجتماعی و… به یک ضرورت تبدیل شده است. به این منظور احساس نیاز به تسلط بر زبان انگلیسی، به عنوان زبان بین المللی پذیرفته شده و مشترک، در میان افراد با ملیت های گوناگون به ویژه در میان فعالین در حرفه های گوناگون رفته رفته در حال افزایش می باشد. زبان انگلیسی ویژه وکلا و افراد فعال در رشته حقوق، یکی از زیر مجموعه های  ESPبه شمار می رود.  برگرفتن سیاست زبانی در جهان کار آسانی نیست و شرکت ها بی وقفه در این راه در حال تلاش هستند. بسیاری از آن ها جهت ارتقای سطح زبانی پرسنل خود، دوره های زبان انگلیسی برای آن ها در نظر می گیرند که شرکت در آن دوره ها الزامی می باشد و تقریبا مسلم است که با مخالفت و سرسختی کارمندان خود روبرو خواهند شد. بدیهی است که اگر تسلط شما به زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با حرفه خود به قدر کفایت خوب نباشد، ضعف شما در نهایت به عملکرد تیم آسیب خواهد زد و ممکن است این ضعف در طولانی مدت موجب حذف شما از تیم حرفه ای شان شود.

افراد و شرکت ها برای بقا و پیشرفت در اقتصاد جهانی باید از موانع زبانی عبور کنند. حقوق و زیر شاخه های مرتبط با آن یکی از صدها حرفه ای هستند که برای پیشرفت و بقا به شدت به تسلط بر زبان انگلیسی نیازمندند.

در دوره های تخصصی انگلیسی ویژه وکلا و افراد فعال در رشته حقوق، برنامه های آموزشی متناسب با نیاز های متقاضیان ارائه می شوند. در این دوره های تخصصی طیف وسیعی از نیاز های افراد را پوشش می دهند.

به دلیل گسترش سریع روابط بین الملل، ارائه خدمات مختلف فکری به زبان انگلیسی از اوامر بسیار مهم به شمار می آیند.

بنابراین شرکت های حقوقی و تمامی حرفه هایی که به حقوق مرتبط هستند نیز از این قاعده مستثنی نیستند. از آن جایی که تمام جوانب و نیازهای متقاضیان در این دوره های تخصصی مدرن و هدفمند از قبل مورد بررسی قرار گرفته است، ما نیز محتوای هر جلسه آموزشی خود را متناسب با همان نیاز ها و توانایی ها تنظیم کرده ایم.

در برخی موارد ممکن است شما تسلط کافی به زبان انگلیسی داشته باشید، اما افرادی که با آن ها سر و کار دارید مهارت چندانی در این زمینه نداشته باشند، این جا همان جایی است که داشتن انعطاف پذیری و سازگاری در بکار گیری زبان بسیار حائز اهمیت است. بنابراین ممکن است لازم باشد دستورالعمل ها یا رهنمود هایی ارائه شود، ممکن است لازم باشد این اطلاعات به مخاطبان با توانایی و سطح سابقه متفاوت ارائه شود و یا… دوره های ما به تمامی این زمینه ها می پردازد و به زبان آموزان در ارتقا توانایی هایشان در زمینه های مربوط به شغلشان کمک خواهد کرد.

بر خلاف زبان مکالمه، انگلیسی برای وکلا ویژگی های خاص خود را دارد که درک آن دشوار است حتی برای یک وکیل حرفه ای که قبلا در زندگی روزمره انگلیسی صحبت کرده است، زبان انگلیسی برای وکلا شامل اصطلاحات خاصی می باشد که متخصصان این رشته برای برقراری و حفظ ارتباط موثر خود با مشتریان و ارباب رجوع، نیازمند تسلط معقول بر زبان انگلیسی تخصصی هستند.

با تسلط معقول بر زبان انگلیسی در زمینه حقوق و موارد مرتبط با این حرفه شما قادر به برقراری ارتباط با وکلای دیگر هسستید که اتفاقا به تمام ظرایف اصطلاحات حقوقی و مشخصات انگلیسی برای وکلا نیز اشراف لازم خواهید داشت. وکیلی که دوره های انگلیسی حقوقی را با موفقیت پشت سر بگذارد، از نظر حقوقی قادر به ترجمه اسناد حقوقی پیچیده، قراردادها و همچنین ارائه خدمات مشاوره حرفه ای خواهد بود.

Legal Professionals

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.