دوره زبان تخصصی برای پرستاری (English for Nursing)

فهرست مطالب

nursing
معرفی دوره زبان تخصصی برای پرستاری(English for Nursing):

در کادر درمان، بیماران با علائم، سن و بیماری های گوناگونی وجود دارند. همچنین آنها به زبان های مختلفی نیز صحبت می کنند.

همیشه زمانی فرا می رسد که پرستاران چه در خارج از کشور خود‍‍، چه در کشور خود، به زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترک برای برقراری ارتباط با بیماران، پزشکان، کارکنان پشتیبانی بیمارستان و بستگان بیماران که امری بسیار لازم و ضروری در این حوزه است، نیاز پیدا می کنند.

دوره های زبان انگلیسی تخصصی برای پرستاران، که یکی از شاخه های ESP انگلیسی برای اهداف خاص می باشد، سعی در استفاده از انگلیسی به صورت کاربردی در محیط بالینی پرستاری دارد.

این دوره ارتباطی، غنی از واژگان انگلیسی مرتبط با حرفه پرستاری می باشد و مهارت های زبانی شما را بهبود می بخشد.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

شرکت در این دوره ها برای افرادی که در زمینه پرستاری و بالینی فعالیت دارند، لازم و ضروری است زیرا موجب افزایش اعتماد به نفس شما هنگام برقراری ارتباط با بیماران و همکاران خود می گردد.

این دوره ساختار های دستوری و طیف وسیعی از واژگان تخصصی را تحت پوشش قرار می دهد از جمله:

تمرین مصاحبه شغلی بیمارستان، چگونگی صحبت در مورد انواع بیماری و علائم آن ها به زبان انگلیسی، تصادفات و موارد اضطراری، تغذیه و سلامت؛ توصیف درد و بسیاری موارد دیگر.

آموزش در کلاس های دوره های ESP مخصوص پرستاران از طریق تمرینهای طراحی شده هدفمند به صورت گروهی و یا فردی برگزار می گردد و همچنین زبان عمومی (GE) و آمادگی آیلتس نیز در این دوره مورد توجه قرار می گیرد.

برخی از مزایای دوره زبان انگلیسی تخصصی برای پرستاران:
  • اطمینان و تسلط بر زبان تخصصی هنکام استفاده از آن در حرفه خود.
  • ایجاد فرصت به موجب تمرکز بر اهداف یادگیری شخصی خود.
  • کسب اطلاعات درباره سیستم مراقبت های بهداشتی و نحوه مقایسه آن ها با یکدیگر و …

جزئیاتی در ارتباط با دوره ها:

  • 5/2 یا 5 ساعت در هفته به عنوان بخشی از یک دوره 20 ساعته
  • کلاس ها در گروه های کوچک به مدت 2 تا 4 هفته برگزار می شود.
  • این یک ماژول هفتگی است که به درخواست دانشجویان ارائه می شود. لطفا در برنامه خود قید کنید.
  • آموزش در گروه های کوچک یا به صورت فردی ارائه می شود.

این دوره دامنه وسیعی از مراقبت های اساسی را شامل می شود، از معرفی خود تا مباحث تخصصی اعم از مسائل مربوط به مشکلات تنفسی؛ عفونت و صدمات، تا تجویز داروها، مراقبت های بعد از عمل و …

در این دوره ها، اصطلاحات پزشکی، تعاملات بیماران و کارکنان، زبان مورد نیاز در محیط بیمارستان و موارد دیگر تحت پوشش قرار می گیرد.

در طول دوره، شما تمام جنبه های زبان پرستاری از جمله واژگان مرتبط را می آموزید. علاوه بر آن، مهارت های تلفظ و دستور زبان نیز مورد توجه قرار می گیرد. دوره های زبان تخصصی برای پرستاران یک دوره کاملا کاربردی می باشد و به طور منظم مورد بازبینی قرار می گیرد، بنابراین این مطالب متناسب با نیاز روز افراد طراحی می شوند.

دوره انگلیسی برای پرستاران همچنین می تواند به عنوان دوره آمادگی OET برای پرستاران باشد که توسط نهادهای نظارتی برای پرستارانی که تمایل دارند در کشور های انگلیسی زبان مانند انگلستان، ایرلند و استرالیا کار کنند، مورد نیاز است. تمامی پرستارانی که این دوره تخصصی را گذرانده اند، آن را به دیگران معرفی می کنند. زبان آموزان در این دوره، به کارگیری لغات، اصطلاحات و به طور کلی زبان تخصصی را در دنیای واقعی تمرین می کنند.

اساتید واجد شرایط زبان انگلیسی آکادمی زبان های خارجی واژه تجربه جامع یادگیری زبان و همچنین دانش مورد نیاز در صنعت مراقبت های بهداشتی را به شما می دهند.

در طول دوره، متخصصین آکادمی زبان های خارجی واژه آماده پاسخگویی و رفع نیازها و مشکلات شما عزیزان خواه در مورد محتوا باشد، خواه در مورد مسائل دیگر مربوط به دوره می باشند.

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.