دوره زبان انگلیسی تدارکات

فهرست مطالب

English for Logistics

دوره زبان انگلیسی تدارکات (English for Logistics)

انگلیسی زبانی است که به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط میان ملیت های مختلف به منظور مدیریت فرآیند های پیچیده و چالش برانگیز لجستیک جهانی استفاده می شود. در واقع زبان انگلیسی برای تمام سطوح مدیریتی که با زنجیره تامین و تدارکات سر و کار دارند، مهارتی بسیار ارزشمند به شمار می آید و روز به روز نیز بر اهمیت آن افزوده می شود. از این رو، با مد نظر قرار دادن میزان اهمیت تسلط بر زبان انگلیسی، کلیه مطالب آموزشی طراحی شده در دوره های تخصصی کسب و کار به زبان هدف طراحی شده اند تا شرکت کنندگان در یک فضای تجارتی رقابتی و مدیریتی کارآمد در جهت تقویت دانش زبانی خود و روشن ساختن کلمات و عبارات ناشناخته و گیج کننده مرتبط با حوزه تدارکات بکوشند. بدیهی است که بازار تجارت هر شرکتی با داشتن کارمندانی که توانایی برقراری ارتباط موثر به زبان هدف را داشته باشند، به سرعت افزایش

می یابد.

در دوره های زبان انگلیسی برای تدارکات، مهارت های مورد نیاز انگلیسی از طریق بحث، توسعه دایره واژگان، تجزیه و تحلیل زبان و از طریق دریافت بازخورد مکرر از زبان آموزان پس از تدریس مطالب بهبود می یابند. کلیه مطالب آموزشی طراحی شده در دوره های تخصصی کسب و کار به زبان هدف می باشند

مانند بسیاری از مشاغل، متخصصانی که در تدارکات زنجیره تامین و خرید مشغول به کار هستند، واژگان و اصطلاحات خاص خود را دارند. مکالمه به زبان انگلیسی در محیط کار حرفه ای نیاز به شناخت کامل واژگان انگلیسی تخصصی در زنجیره تامین، تدارک و خرید دارد. در سازمان ملل، نقش ما به عنوان کارشناسان آموزش و ارتباط با زبان انگلیسی کمک و جهت دهی به افراد به منظور به کارگیری تخصص و دانش مرتبط هنگام رویارویی با مسائل مختلف، بسیار حائز اهمیت می باشد.

محتوای آموزشی تمامی دوره های انگلیسی  برای مشاغل با توجه به نیاز های روز افراد طراحی می شوند، در نتیجه، هر آنچه در طول این دوره ها ارائه خواهد شد، اطلاعاتی به روز خواهد بود. علاوه بر این، اساتید آموزش دیده و با تجربه این دوره ها می بایست لغات و لجستیک های واژه زنجیره تامین و خرید را ارائه دهند و به طور خاص نیاز شما را در این زمینه پاسخگو باشند.

فعالیت در حوزه تدارکات برای شما چه معنایی دارد؟

در واقع شما مسئولیت مدیریت کارآمد کلیه تجهیزات مورد نیاز یک کسب و کار را بر عهده خواهید داشت. شما اساسا مسئول جا به جایی کالا، خدمات یا اطلاعات بنا به نیاز مشتری می باشید.

به عنوان مثال، اگر در یک مناظره در زمینه تدارکات مشغول به کار باشید، وظیفه شما تهیه لوازم التحریر برای تمامی متقاضیان، تماس و هماهنگی با تامین کنندگان و نمایندگان و اطمینان از تحویل به موقع کالا در مکان هماهنگ شده می باشد. در نتیجه، همان طور که کاملا روشن است برقراری ارتباط موثر در این نوع فعالیت ها ضروری می باشد. شما می باست کلمات و اصطلاحات مرتبط را بشنوید و در صورت لزوم قادر به استفاده از آنها باشید. در نتیجه، ثبت نام و شرکت در دوره های انگلیسی مرتبط با تدارکات، برای افراد فعال در این حوزه، امری ضروری و اجنتناب ناپذیر می باشد.

عناوین دوره های تدارکات:
  • انبار داری
  • توزیع
  • حمل و نقل
  • مدیریت زنجیره تامین
  • پیگیری
  •  
در پایان دوره های تدارکات شما قادر خواهید بود:
  • در موارد مختلف، از جمله حمل و نقل کالا، نمایندگی های حمل و نقل و کارگزاران گمرک، ارتباط موثر و کارآمد برقرار کنید.
  • فرآیند های تدارکات را با استفاده از اصطلاحات مناسب مدیریت کنید.
  • مشکلات انبار داری را گزارش و پیشنهادات و راه حل های مناسب را ارائه و اعلام کنید.
  • کارکنان فعال در این حوزه را با انتخاب مناسب زبان مورد نیاز در شریط مختلف مدیریت کنید.

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.