دوره زبان انگلیسی ارتباطات تجارت از راه دور (مخابرات)

فهرست مطالب

Telecoms

زبان انگلیسی مختص ارتباطات از راه دور (مخابرات) و فناوری اطلاعات (English for Telecoms)

در دنیای امروز، با توجه به افزایش روز افزون نیاز افراد به برقراری ارتباط از طریق تماس تلفنی، توانایی افراد در انتقال موثر پیام ها به ویژه در موقعیت هایی که عوامل حمایتی نظیر زبان بدن و تماس چشمی امری حیاتی به شمار می آیند، مسئله ای مهم تلقی می شود که باید به نحوی ویژه بدان پرداخته شود . با توجه به این که تیم ها معمولا در چندین مکان در سراسر جهان مشغول به فعالیت هستند، توانایی برقراری ارتباط آن ها از راه دور به شیوه ای تاثیرگذار، اساس کار و فعالیت محسوب می شود.

برای مثال هنگامی که در یک جلسه حضور دارید بدون این که با هیچ یک از شرکت کنندگان ملاقات کرده باشید، تنها وسیله ارتباطی و تاثیرگذاری شما بر روی مخاطب، صدا، سخنان و از همه مهم تر روش انتخابی شما برای ایجاد یک تاثیر عالی بر روی مخاطب می باشد. از آن جا که اولین تفاوت عمده بین ارتباطات از راه دور و موارد حضوری این است که فرد مزیت استفاده از سیگنال های غیرکلامی برای برقراری ارتباطی موثر را ندارد یعنی نه تنها نمی تواند از طریق ارتباط چشمی توجه شنوندگان را جلب کند، بلکه حتی نمی داند توجه شنوندگان را در اختیار دارد یا خیر تا در جهت حفظ آن بکوشد، بدیهی است که تسلط شما بر فاکتورهای لازم جهت ایجاد و حفظ ارتباط کلامی خود با مخاطب به شدت تعیین کننده می باشد و سخنان شما عامل مهمی در تعیین میزان کارایی شما در تجارتتان دارد.

حال در این میان باید در نظر داشته باشید که در عصر ارتباطات امروز، زبان انگلیسی به عنوان زبان ارتباطات بین المللی و همچنین رایج ترین زبان دوم پذیرفته شده است که ایجاد ارتباط میان فرهنگ های گوناگون را تسهیل می کند. گسترش زبان انگلیسی و مقبولیت جهانی آن در تجارت بین الملل، به صورت کاملا  واضح و روشن گویای میزان تاثیرگذاری آن می باشد. و عدم تسلط بر زبان انگلیسی کار موجب می شود که رفته رفته از بازار رقابت و چرخه اقتصاد کنار گذاشته شوید. برای حل این مسئله، دوره های زبان انگلیسی کسب و کار برای هر رشته و تجارت،  به صورت مجزا و به صورت هدفمند طراحی شده است تا با یک برنامه ریزی مدون زمینه لازم جهت تقویت زبان کسب و کار متقاضیان را فراهم آورده و درگیرهای فکری و دل مشغولی های آنان را در بازار رقابت از میان بردارد.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

دوره انگلیسی تجارت برای ارتباطات از راه دور، دوره ای است که برای افراد حرفه ای آموزش دیده که با فناوری های جدید سر و کار دارند، طراحی شده است. متخصصان مخابرات باید کاملا آموزش دیده، مسلط و با فن آوری روز دنیا آشنا باشند. بخشی از این فن آوری ها شامل انتقال پیام بین دو یا چند کاربر از طریق فرستنده های الکترونیکی مختلف مانند تلفن های همراه، سرورهای اینترنتی، اپراتورها، مودم ها و … شامل همه دستگاه های تلویزیونی و رادیویی می باشند. زبان انگلیسی تجارت در ارتباطات از راه دور برای هر فرد فعال در این رشته تخصصی که باید مرتبا دانش خود را  ارتقا دهد، لازم و ضروری می باشد.
بنابراین، تقاضا برای شرکت در این دوره ها روز به روز افزایش می یابد زیرا فن آوری های جدید در این زمینه به صورت مادام و پیوسته در حال گسترش هستند.

دوره های کارشناسی ارتباطات شامل داده های ارتباطی، تجارت الکترونیکی، رسانه های جهانی و امنیت شبکه می باشند.شبیه سازی رایانه ای، مطالعات موردی آنلاین، دوره های کارآموزی و برنامه های کاربردی تمام روش هایی هستندکه برای انتقال دانش شرکت کنندگان دوره مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین روند فعلی ارتباطات از راه دور و تجارت اکترونیکی همراه با بازارهای جهانی نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.