طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت (خرداد 1400)

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت (خرداد 1400)

مهاجرت از طریق ثبت شرکت یک اجازه اقامت مشروط است، که توسط برخی کشورها برای دعوت از کارآفرینانی که بودجه مشخص را فراهم می کنند و بعد از آن به دنبال یک اقامت دائمی هستند، ارائه می شود. تعدادی از کشورهای پیشرفته با استفاده از ویزای راه اندازی و برخی از قوانین مهاجرتی، که موسسان خارجی تجارت موصب کرده اند، می توانند به آنها متعهد شوند و تا تجارت خود را در یک محیط بهتر انجام می دهند.

از آنجا که کارآفرینان مهاجر اغلب برای ایجاد و نگهداری مشاغل خود با موانع قانونی و فرهنگی روبرو هستند، استفاده از ویزای راه اندازی شرکت می تواند فرصت خوبی برای تجارت تازه کار آنها باشد.

بنابراین ما لیستی از پانزده کشوری که ویزای مهاجرت از طریق ثبت شرکت را ارائه می دهند و علاقه مند به جذب کارآفرینان مهاجر ماهر برای ارتقا دانش خود و پشتیبانی از نوآوری های آنها در کنار رفع برخی از مشکلات داخلی خود هستند، تهیه کرده ایم.

مهاجران تجاری افرادی هستند که می توانند سرمایه گذاری کنند یا یک کسب و کار راه اندازی کنند. انتظار می رود که از توسعه اقتصاد قوی و مرفه کشور مبدا حمایت کنند.

Startup Visa یک اجازه اقامت موقت مشروط در کشورهای مختلف است. هدف این کار معرفی رده ویزا برای کارآفرینانی است، که بودجه خارج را جمع می کنند و در صورت تحقق برخی شرایط، اقامت آن ها به ویزای اقامت دائم تبدیل می شود.

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ در انگلستان

برای درخواست ویزای کارآفرینی Tier-1، لازم است در انگلیس مشاغل خود را راه اندازی کرده و یا منتقل کنید. اگر خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و سوئیس هستید، می توانید درخواست دهید.

این شرایط شامل دانش انگلیسی، دسترسی به حداقل 50،000 پوند سرمایه سرمایه گذاری، گذرنامه معتبر و برنامه تجاری است. اولین درخواستی که می توانید اعلام کنید 3 ماه قبل از سفر است. ویزا حداکثر 3 سال و 4 ماه طول خواهد کشید. با این حال، اگر 5 سال را در انگلستان گذراندید، می توانید درخواست تسویه حساب کنید که به عنوان “مرخصی نامحدود برای ماندن” شناخته می شود.

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ در دانمارک

ویزای استارت آپ دانمارک نیاز به تأیید ایده تجاری شما توسط هیئت متخصص این کشور دارد. در واقع این قانون از طرف سازمان بازرگانی دانمارک منصوب شده است و شما باید در اداره تجارت مشارکت فعال داشته باشید.

شما باید اسنادی ارائه دهید که ثابت کند بودجه کافی برای تأمین سال اول فعالیت خود در را دانمارک دارید. اگر به صورت بیانیه بانکی باشد و بدون داشتن هیچ یک از اعضای خانواده در دانمارک باشید، باید حداقل ثابت کنید که 137.076 DKK دارید.

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ در سوئد

شرایط اخذ و اجازه اقامت به عنوان شغل آزاد شامل این است که شما تجربه قابل توجهی، در زمینه کاری خود و تجربه قبلی در اداره مشاغل شخصی خود داشته باشید. داشتن دانش مستند و مرتبط به زبان سوئدی یا انگلیسی نیز یک شرط است. علاوه بر این، شما باید نشان دهید که خدمات یا کالاهای کسب و کار شما، در سوئد فروخته یا تولید می شود. بودجه کافی برای حمایت از شما معادل 200000 کرون است.

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ در ایرلند

برنامه ای برای کارآفرینان نوپا که قصد مهاجرت دارند در این کشور ترتیب داده شده است. ایرلند با پیشنهاد یک استارتاپ بالقوه با هدف نوآوری در اقتصاد و بودجه 75000 یورویی از مهاجران حمایت کند. شما باید توانایی ایجاد 10 شغل در ایرلند و تحقق فروش 1 میلیون یورویی ظرف سه تا چهار سال از شروع کار را داشته باشید. دفتر مرکزی این شرکت باید در ایرلند کنترل شود و کمتر از شش سال فعالیت کند.

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ در سنگاپور

اسناد مورد نیاز برای برنامه EntrePass باید شامل گذرنامه معتبر، گواهی نامه های استخدامی های گذشته به زبان انگلیسی، یک طرح تجاری و 50000 دلار سپرده در حساب بانکی مستقر در سنگاپور باشد.

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ در نیوزیلند

شرایط ویزای کار برای کارآفرینان شامل گذرنامه، ویزای کارآفرین و اثبات دانش زبان انگلیسی است. شما باید یک طرح تجاری دقیق ارائه دهید و حداقل 100000 دلار در استرالیا سرمایه گذاری کنید.

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ در استرالیا

استرالیا برای ویزای سرمایه گذاران و کارآفرینان 3 نوع ویزا ارائه می دهد که شامل ویزای نوآوری در تجارت و سرمایه گذاری و استعداد کسب و کار است. هر یک از آنها به اندازه متفاوتی از سرمایه، اثبات دانش انگلیسی و یک طرح تجاری نیاز دارند.

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ در آلمان

برای درخواست ویزای کارآفرینی کشور آلمان شما باید یک طرح تجاری، اثبات تأمین مالی (شامل حساب سود و زیان، برنامه سرمایه و برنامه های مالی، طرح نقدینگی، اسناد و گواهینامه بیمه سلامت، کارنامه و اعتبارنامه ارائه دهید.

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ در ایتالیا

مدارکی که برای ارسال ویزای راه اندازی 1 ساله تجارت در ایتالیا وجود دارد، که مستقیماً به کمیته وزارت توسعه اقتصادی ایتالیا ارسال می شود. شما می توانید از طریق دو روش برای ویزا اقدام کنید: درخواست ویزای راه اندازی مستقیم یا درخواست ویزا از طریق جوجه کشی مجاز.

این برنامه آنلاین باید شامل یک طرح تجاری، یک کپی از گذرنامه شما، یک نامه اثبات منابع مالی و سرمایه ای که به ارزش 56000 دلار باشد. این مجوز برای 2 سال دیگر قابل تمدید است.

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ در شیلی

برنامهStartup-Chile شش ماه است و فضای کاری رایگان خواهد بود و همچنین ویزای کار 1 ساله را فراهم می کنند. حداقل شرایط لازم برای این برنامه این است که شرکتهای نوپا 3 سال بیشتر نداشته باشند، تیم پایه 100٪ به پروژه اختصاص داشته باشد، دارای یک محصول کاربردی و تائیدیه اعتبار سنجی اولیه باشد.

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ در فرانسه

فرانسه برای ایجاد استارت آپ در کشور خود برنامه France Ticket را برای کارآفرینان خارجی برگزار می کند. تیم ها باید از یک تا سه عضو موسس و حداکثر یک نفر فرانسوی در هر تیم تشکیل باشند. تیم باید یک ویدیو از طرح را در (“pitch”) بارگذاری کند، که مطابق با شرایط ذکر شده در فرم درخواست است.

پروژه ارسالی باید یک شرکت نوآور و جوان باشد (خواه مبتنی بر فناوری باشد یا نباشد) که به دنبال مدل رشد سریع است. این شرکت باید دارای شخصیت حقوقی باشد.

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ در تایلند

دولت تایلند Smart Visa را صادر کرد که هدف آن حمایت از کارآفرینانی داخلی است. در مشاغل جدید این کشور، متخصصان بسیار ماهر و یا مدیران سرمایه گذاری می کنند. مجوز ویزا 4 ساله است و برای استعدادها، سرمایه گذاران، مدیران اجرایی و استارت آپ ها آزاد است.

متقاضی راه اندازی باید مدرکی مبنی بر واریز 600،000 بات را ارائه دهد. آنها باید در یک آزمون برنامه شتاب دهنده یا یک برنامه مشابه تأیید شده شرکت کنند. این کارآفرین باید در مدت 1 سال با حداقل 25٪ مالکیت یا عضویت در هیئت مدیره یک شرکت، در صنایع مورد نظر در تایلند مستقر شود.

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ در کانادا

برای واجد شرایط شدن در برنامه ویزای استارتاپ در کانادا، شما باید یک کسب و کار واجد شرایط داشته باشید. باید یک نامه پشتیبانی را از یک سازمان مشخص، مانند سرمایه گذاران دریافت کنید. شما باید شرایط زبان را برآورده کنید و ثابت کنید که پول کافی برای تأمین هزینه زندگی خود را دارید.

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ در اسپانیا

برای راه اندازی یک شرکت در اسپانیا، شما باید یکی از دو نوع تشکیلات حقوقی اسپانیا را دنبال کنید. هر یک از آنها نیاز به ارائه یک طرح تجاری و سهم متفاوت از حداقل سرمایه سهام و همچنین تعداد مشخصی از بنیان گذاران دارد. برای 2 سال اول در تجارت، کارآفرین نرخ مالیات 15٪ را پرداخت خواهد کرد.

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ در بلژیک

بلژیک ویزای طلایی ارائه می دهد که به عنوان برنامه “ویزای سرمایه گذار” نیز شناخته می شود. برای شما به عنوان یک سرمایه گذار ویزای کارآفرین در نظر گرفته شده است. شما باید به عنوان تاسیس یک شرکت بلژیکی اقدام کنید و متقاضیان موفق می توانند پس از پنج سال اقامت دائم و تابعیت کسب کنند. سرمایه گذاری معمولا در طول پنج سال به مبلغ 350،000 – 500،000 € است.

جمع بندی

طرح های مهاجرت از طریق ثبت شرکت استارت آپ، برای حمایت از درخواست کننده و اشتغال زایی در کشور مبدا هدف گذاری شده است. شما باید اسنادی برای اثبات فعالیت و توان مالی خود ارائه کنید. شرایط پذیرش مهاجر در هر کشور متفاوت است. اطلاعاتی که در این مطلب ارائه شد، به شما کمک می کند با توجه به شرایطی که دارید، یکی از این کشور ها را انتخاب کنید.

همانطور که ملاحظه کردید، شرایط اخذ اقامت در این کشور ها متفاوت است. یک بیزینس پلن طراحی کنید و تمام جوانب را بسنجید.

اگر به دنبال مهاجرت از طریق ثبت کسب و کار خود هستید ولی هنوز پاسخی برای سوالاتتان پیدا نکردید و نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید، میتوانید از بخش تماس با ما با همکاران ما ارتباط برقرار کنید و از مشاوره و راهنمایی همکاران ما در این زمینه استفاده کنید.

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

از ۱ تا ۵ ستاره به ما امتیاز بدید.

میانگین رتبه / 5. تعداد امتیازات کاربران:

امتیازی داده نشده، اولین نفری باشید که ثبت امتیاز می‌کنید

لینک کوتاه این مطلب:
https://vaajehacademy.com/?p=1079

آخرین مطالب

مشاغل زبان انگلیسی

دوزبانه ها در چه حرفه‌هایی می‌توانند فعالیت کنند؟ امروزه فعالیت های کاری گوناگون باعث شده است افرادی که به مسلط به زبان دوم هستند از

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی:
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در print
Print