آکادمی زبانهای خارجی واژه از سال 93 با مدیریت جناب آقای دکتر حامد غلامعلیان فعالیت خود را با مجوز رسمی آموزش و پرورش به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز برگزاری کلاس های زبان مشاغل با بهره گیری از کادر علمی متخصص با تحصیلات عالیه دانشگاهی و مدارک بین المللی، و برگزاری کلاس های زبان های انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه و آلمانی، و برگزاری کلاس‌های فوق تخصصی آمادگی آزمون IELTS به صورت ترمیک و فشرده آغاز کرد.
آنالیز نیاز به زبان خارجی برای سازمان‌ها و یا دپارتمان‌های مختلف هر سازمان، مصاحبه شفاهی داوطلبین جهت تعیین سطح نیروهای شرکت ها اعم از مدیران عامل، اعضای هیات‌مدیره، معاونین و قائم‌مقام‌ها، مدیران و رؤسای کل در کنار کارشناسان و کارمندان، بخشی از خدمات آکادمی زبانهای خارجی واژه می‌باشد.
آکادمی زبانهای خارجی واژه با امکان برگزاری کلاس های اقماری در سراسر کشور و عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی در محل کار متقاضیان در کلاس هایی با جمعیت محدود و همچنین برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از به‌روز‌ترین پلتفرم های آموزشی و مجرب‌ترین اساتید، به علاوه برگزاری آزمون‌های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات به‌صورت آنلاین این امکان را به کارفرمایان می‌دهد تا سطح علمی نیروی متخصص خود را تحلیل و بر پیشرفت نیروی خود نظارت کافی داشته باشد.
استفاده از جدیدترین کتاب های انتشارات پیرسون، دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج انگلستان در زمینه زبان تجارت، مذاکره و مشاغل خاص به صورت دوره های بحث آزاد برای پرسنل در رابطه با کسب و کار یکی، دیگر از دلایل درصد بالای موفقیت دانشجویان آکادمی زبانهای خارجی واژه می‌باشد.
تا کنون آکادمی زبانهای خارجی واژه با خدمت رسانی به تعدادی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها در حوزه نفت، پتروشیمی، مخابرات مانند  ایساکو و هنکل آلمان، سطح علمی اساتید و موفق بودن روش تدریس خود را بر شما مخاطبین محترم ثابت کرده است.
همچنین آکادمی زبانهای خارجی واژه امکان استخدام و تدریس را برای فارغ التحصیلان خود فراهم کرده است.آنالیز نیاز به زبان خارجی برای سازمان ها یا هر دپارتمان در هر سازمان و مصاحبه شفاهی با داوطلبین جهت تعیین سطح فعلی نیروهای شرکت ها اعم از مدیران عامل، اعضای هیات‌مدیره، معاونین و قائم‌مقام‌ها، مدیران و رؤسای کل در کنار کارشناسان و کارمندان بخشی از خدمات آکادمی زبانهای خارجی واژه می باشد.
آکادمی زبانهای خارجی واژه با امکان برگزاری کلاس های اقماری در سراسر کشور و عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی در محل کار متقاضیان در کلاس هایی با جمعیت محدود و کم دانشجو و همچنین برگزاری کلاس های آنلاین با استفاده از مجهزترین پلتفرم ها و اساتید با سابقه، به علاوه برگزاری آزمون‌های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات به‌صورت آنلاین این امکان را به کارفرمایان می دهد تا سطح علمی نیروی متخصص خود را تقویت کند و بر پیشرفت نیروی خود نظارت کافی را داشته باشد.
استفاده از جدیدترین کتاب های دانشگاه های آکسفورد و کمبریج انگلستان در زمینه زبان تجارت و مذاکره و مشاغل خاص به صورت دوره های بحث آزاد برای پرسنل در رابطه با کسب و کار یکی دیگر از دلایل درصد بالای موفقیت دانشجویان آکادمی زبانهای خارجی واژه می باشد.
تا کنون آکادمی زبانهای خارجی واژه با خدمت رسانی به تعدادی از بزرگ ترین شرکت ها در حوزه نفت، پتروشیمی، مخابرات و شرکت هایی چون ایساکو و هنکل، سطح علمی اساتید و موفق بودن روش تدریس خود را بر شما مخاطبین محترم ثابت کرده است.
همچنین آکادمی زبانهای خارجی واژه امکان استخدام و تدریس را را به فارغ التحصیلان خود می دهد.

واژه | vaajehacademy.com