دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با خرید و فروش

(English for Sales and Purchasing)

مقدمه

با توجه به تحولاتی که در صنعت ارتباطات رخ داده است، خرید و فروش بسیار گسترده و متنوع شده است. در حال حاضر خرید و فروش ‌می‌تواند به روش‌های متفاوتی مانند تلفنی، اینترنتی، ایمیلی و … انجام شود؛ اما در تمامی این روش‌ها، اصول و روش درست فروش در استقبال مشتریان تاثیر گذار است. مدیران و سرپرستان هر بخش می‌توانند با آموزش صحیح و اصولی این روش به کارکنان خود در افزایش بازدهی روند کاری آن‌ها نقشی کلیدی ایفا کنند.

درباره دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با خرید و فروش

این دوره آموزشی با استفاده از کتاب زبان انگلیسی تخصصی برای خرید و فروش (English for Sales and Purchasing) که جزو مجموعه‌ کتاب‌های آکسفورد است، مهارت کافی و اعتماد به نفس لازم، برای شرکت در جلسات و استفاده از عبارات و اصطلاحات کلیدی را فراهم خواهد آورد. هر درس این کتاب شامل سناریوی واقعی از موقعیت‌هایی است که ممکن است در آن قرار  بگیرید؛ بنابراین با آموزش درست و تمرین کافی می‌توانند در دنیای واقعی مکالمات را به خوبی مدیریت کنید.

پیش‌نیاز ها

متقاضیان شرکت در این دوره نیازمند شرایط اولیه‌ای هستند که در صورت دارا بودن این شرایط امکان شرکت در این دوره برایشان مهیا خواهد شد. ما در ادامه به بیان نیازمندی‌های این دوره می‌پردازیم.

حداقل سطح زبان لازم برای شرکت در این دوره مبتدی (pre-intermediate) می‌باشد و دانش انگلیسی در سطح ابتدایی نیازمندی اصلی برای شرکت در این دوره است و در ابتدای کار نیز آزمون تعیین سطح برای تمام متقاضیان برگزار می‌شود.

توضیح کارکردها و کاربردهای علم دوره (English for Sales and Purchasing)

پیشرفت فناوری سبب شده است تا ارائه و فروش کالا و خدمات نیز گسترش پیدا کرده و برون مرزی شود. این به معنای سود بیشتر برای سازمان‌ها و تنوع بیشتر و کیفیت بهتر برای متقاضیان است. با این توضیحات، باید بدانید که ورود به دنیای بین الملل و فروش و ارائه محصولات و خدماتتان نیازمند اولویت‌هایی مانند یادگیری زبان انگلیسی و آگاهی از اصول فروش در دنیای جهانی می باشد؛ در غیر این صورت جایگاهی در دنیای امروز نخواهید داشت.

موارد زیر بخشی از توانایی‌هایی است که شما با گذراندن دوره‌ی خرید و فروش کسب می‌کنید و آغازی برای قدم گذاری شما د دنیای جهانی خواهد بود:

 • یادگیری زبان انگلیسی مورد نیاز برای خرید و فروش
 • یادگیری اصول خرید و فروش به زبان انگلیسی
 • اصلاح مشکلات تلفظی و لهجه
 • آشنایی با ساختار واژگان
 • گسترش دایره کلمات
 • آموزش مهارت نوشتاری و کاهش ایرادات در نگارش نامه‌های رسمی

نحوه برگزاری دوره آموزشی

این دوره به روش‌های متفاوتی مانند سازمانی، خصوصی و نیمه خصوصی در آکادمی واژه برگزار می‌شود و تعداد جلسات آن قابل تغییر است. اما دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

کتاب مورد استفاده در این دوره دارای 6  فصل است که تمامی  موضوعات مرتبط با خرید و فروش و مطالب مرتبط به آن را بیان کرده است و با تمرین‌ها، سوالات و آزمون‌ها به آموزش تمامی مطالب مورد نیاز می‌پردازد. هر فصل آن شامل گرامر، واژگان، مهارت شنیدن، مهارت خواندن و مباحث مختلف است و مطالبی که در این دوره آموزش داده می‌شود شامل موارد زیر می‌باشد:

 • عنوان شغلی و مسئولیت‌ها
 • ارتباطات جدید
 • مذاکرات و پیشنهادات
 • مذاکره‌ها
 • سفارشات
 • مشتری مداری

مزایای دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با خرید و فروش

این دوره مناسب چه کسانی است؟

دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با خرید و فروش برای مدیران فروش، سرپرستان فروش، کارمندان و مشاوران فروش، پشتیبان فروش، افراد علاقه مند به فعالیت در این هستند مناسب خواهد بود.

در پایان این دوره آموزشی به چه جایگاهی دست می‌یابید؟

پایان این دوره، آغاز مسیر پیشرفت شما خواهد بود. بخشی از توانایی‌هایی که در این دوره کسب می‌کنید شامل موارد زیر است:

 • آشنایی نکات مهم زبانی، عبارات و استراتژی های مفید در زمینه خرید و فروش
 • تشویق به کار گروهی و تعامل برای تقویت روحیه برقراری ارتباطات موفق
 • امکان ارزیابی شخصی در طول دوره
 • ایجاد فرصت مناسب جهت شرکت در مباحث تجاری
 • بالا بردن سطح توانایی زبان آموزان در بکارگیری واژگان
 • ایجاد موقعیت شغلی بیشتر در داخل و خارج کشور
 • آگاهی و به کارگیری روش‌های جهانی در فروش

نظرات دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه مشاغل (ESP)

دوره های آموزشی پر بازدید

برای مشاهده اطلاعات دوره می‌توانید پروپوزال دوره آموزشی  را از لینک زیر و یا کد مقابل دریافت نمایید. همچنین در صورت هر گونه ابهام و سوال درباره دوره های آموزشی موجود در سایت می‌توانید از پل های ارتباطی در پایین همین صفحه استفاده کنید.

منابع آموزشی

سوالات متداول

این دوره مناسب چه کسانی است؟

کسانی که در حوزه تجارت فعال هستند به ویژه در حوزه بین المللی نیازمند یادگیری اصولی زبان انگلیسی متناسب و مرتبط با رشته خود هستند.

دانشجویان دوره در کجا مشغول به کار هستند؟

دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی تخصصی از اقشار مختلف اجتماع هستند. دانشجویان دوره های GE اکثرا به دنبال مهاجرت هستند و دانشجویان دوره های ویژه مشاغل و مدیریت کثرا کارمند و یا مدیران شرکت های به نام و با ارتباطات بین المللی هستند.

نحوه برگزاری دوره به چه صورت است؟

دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

مدت زمان دوره چقدر است؟

مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است

دوره مد نظرم را پیدا نکردم. دوره دیگری دارید؟

در صورت تمایل می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید تا بهتین انتخاب را داشته باشید.

دوره های آموزشی بیشتری دارید؟

بله. می‌توانید از بخش سایر دوره های آموزشی، دیگر عنوان های دوره های آموزشی آکادمی واژه را ببینید و در صورت نیاز، از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

هزینه دوره های آموزشی چقدر است؟

هزینه دوره های آموزشی بسته به مدت زمان و سطح آموزشی دوره ها متفاوت است. برای آگاهی از تعرفه دوره های آموزشی با پشتیبانی در تماس باشید.

چرا باید به آکادمی واژه اعتماد کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه با امکان برگزاری کلاس های اقماری در سراسر کشور و عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی در محل کار متقاضیان در کلاس هایی با جمعیت محدود و کم دانشجو و همچنین برگزاری کلاس های آنلاین با استفاده از مجهزترین پلتفرم ها و اساتید با سابقه، به علاوه برگزاری آزمون‌های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات به‌صورت آنلاین این امکان را به کارفرمایان می دهد تا سطح علمی نیروی متخصص خود را تقویت کند و بر پیشرفت نیروی خود نظارت کافی را داشته باشد.

چرا آکادمی واژه را انتخاب کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه از سال 93 با مدیریت جناب آقای دکتر حامد غلامعلیان فعالیت خود را با مجوز رسمی آموزش و پرورش به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز برگزاری کلاس های زبان مشاغل با بهره گیری از کادر علمی متخصص با تحصیلات عالیه دانشگاهی و مدارک بین المللی، و برگزاری کلاس های زبان های انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه و آلمانی، و برگزاری کلاس‌های فوق تخصصی آمادگی آزمون IELTS به صورت ترمیک و فشرده آغاز کرد.

تا کنون آکادمی زبانهای خارجی واژه با خدمت رسانی به تعدادی از بزرگ ترین شرکت ها در حوزه نفت، پتروشیمی، مخابرات و شرکت هایی چون ایساکو و هنکل، سطح علمی اساتید و موفق بودن روش تدریس خود را بر شما مخاطبین محترم ثابت کرده است.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.