مقدمه

مدیریت اساسی‌ترین نقش در تمامی سازمان‌ها و شرکت‌هاست. بدون حضور یک مدیر کارآمد، هدایت کارمندان و پیشبرد اهداف شرکت ممکن نخواهد بود؛ برای همین توانایی‌های مدیر از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. نقش مدیریت در زمینه‌های مختلف کاری قابل مشاهده است. راهنمایی مدیران یک سازمان به صورت هدفمند و نظارت بر عملکرد کارمندان باعث ارتقای چندین جانبه سازمان خواهد شد.

فرقی ندارد که شما مدیر شرکت خود باشید و یا بخواهید در یک سازمان، موقعیتی را به عنوان مدیر کسب کنید؛ باید خود را با تغییرات وقف داده و به روز شوید. یکی از دغدغه‌های مدیران هر سازمان، برقراری ارتباط موثر با کارمندان به زبان انگلیسی و به صورت تخصصی با مدیران دیگر شرکت ها و همچنین شرکت در جلسات متنوع می‌باشد.

بنابراین یادگیری زبان انگلیسی تخصصی دارای اهمیت فوق العاده‌ای است. آکادمی زبان واژه دوره‌هایی را به صورت اختصاصی برای مدیران برگزار می‌کند تا کارآمدی و تاثیرگذاری شخصی و گروهی آن‌ها افزایش یابد.

درباره دوره زبان انگلیسی تخصصی ویژه مدیران

دوره تخصصی زبان انگلیسی مختص مدیران برای آن دسته از مدیرانی است که می‌خواهند دانش خود را هم گام با دانش روز و در سطح بین‌المللی پیش ببرند. این دانش نیازمند یک زبان بین المللی حرفه ای در حیطه فعالیت مدیران است که عبارت ها و اصطلاحات خود را دارد.

این دوره آموزشی با استفاده از کتاب انگلیسی مختص مدیران (English for Management) که جزو مجموعه‌ کتاب‌های گارنت است، مهارت کافی و اعتماد به نفس لازم، برای شرکت در جلسات و استفاده از عبارات و اصطلاحات کلیدی را فراهم خواهد آورد. هر درس این کتاب شامل سناریوی واقعی از موقعیت‌هایی است که ممکن است مدیران در آن قرار بگیرند؛ بنابراین با آموزش درست و تمرین کافی می‌توانند در دنیای واقعی مکالمات را به خوبی مدیریت کنند.

پیش‌نیاز ها

متقاضیان شرکت در این دوره نیازمند شرایط اولیه‌ای هستند که در صورت دارا بودن این شرایط امکان شرکت در این دوره برایشان مهیا خواهد شد. ما در ادامه به بیان نیازمندی‌های این دوره می‌پردازیم

حداقل سطح زبان لازم برای شرکت در این دوره مبتدی (pre-intermediate) می‌باشد و دانش انگلیسی در سطح ابتدایی نیازمندی اصلی برای شرکت در این دوره است و در ابتدای کار نیز آزمون تعیین سطح برای تمام متقاضیان برگزار می‌شود.

توضیح کارکردها و کاربردهای علم دوره (English for Management)

با شرکت در دوره زبان انگلیسی مختص مدیران، به شما این فرصت داده می‌شود که با آشنایی با عبارات، واژگان، موقعیت‌ها و هر آنچه به زمینه مدیریت مربوط می‌شود، فرصت ها و روابط جدید و موثری در حرفه خود ایجاد کنید. شرکت در این دوره با افزایش اعتماد به نفس شما، زمینه پیشرفت و موفقیت‌های بزرگ‌تری را برایتان فراهم می‌آورد. از مهم ترین اهداف دوره می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تمرکز بر روی واژگان کلیدی مورد نیاز در زمینه مدیریت
 • تجهیز متقاضیان به زبان مدیریت تخصصی و حرفه‌ای
 • تمرینات شنیداری گسترده
 • تمرینات نگارشی مانند تمرین متون مرتبط

نحوه برگزاری دوره آموزشی

این دوره به روش‌های متفاوتی مانند سازمانی، خصوصی و نیمه خصوصی در آکادمی واژه برگزار می‌شود و تعداد جلسات آن قابل تغییر است. اما دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

کتاب مورد استفاده در این دوره دارای 12 فصل است که تمامی مراحل مرتبط با مدیریت و مطالب مرتبط به آن را بیان کرده است و با تمرین‌ها، سوالات و آزمون‌ها به آموزش تمامی مطالب مورد نیاز می‌پردازد. هر فصل آن شامل گرامر، واژگان، مهارت شنیدن، مهارت خواندن و مباحث مختلف است و مطالب‌هایی که در این دوره آموزش داده می‌شود شامل موارد زیر می‌باشد:

 • مفهوم رهبری
 • فرهنگ و تغییرات آن
 • سازمان دهی و بهره برداری
 • مدیریت محصولات
 • تکنیک و محیط کسب و کار
 • مدیریت مالی تکنیک‌های کاری
 • بودجه بندی‌ها، تصمیمات و ریسک پذیری
 • در نظر گیری مردم به عنوان یک منبع
 • توسعه چندجانبه مشتریان و کارکنان
 • روابط صنعتی
 • مدیریت بازار
 • سیستم اطلاعات مدیریتی

مزایای دوره زبان انگلیسی تخصصی ویژه مدیران

این دوره مناسب چه کسانی است؟

دوره تخصصی زبان انگلیسی مختص مدیران (English for Management) به منظور برآوردن نیازهای روزافزون افراد فعال و به عنوان مقدماتی برای ارتباطات شغلی در این حرفه طراحی شده است. این دوره برای مدیران، سرپرست بخش‌های مختلف، مالکین سازمان‌ها و افراد که مدیریت گروه‌های کوچک را بر عهده دارند و یا هدفی در این زمینه شغلی دارند، مناسب خواهد بود.

در پایان این دوره آموزشی به چه جایگاهی دست می‌یابید؟

اثربخشی این دوره آموزشی را در جوانب مختلفی مانند افزایش اعتماد به نفس، افزایش قابلیت‌های فردی و مدیریتی و همچنین اتخاذ تصمیمات مدیریتی بهتر مشاهده خواهید کرد. علاوه بر موارد ذکر شده، می‌توانیم به موارد زیر به عنوان بخشی از دست آوردهای ممکن اشاره نماییم:

 • دسترسی به منابع گسترده جهانی و بررسی شیوه‌های مدیریت
 • آزمون روش‌های مختلف مدیریتی و اتخاذ بهترین روش
 • توانایی برقراری ارتباط با هم‌کاران خود در سراسر جهان
 • شرکت در انجمن‌ها و سمینارهای بین المللی
 • امکان گسترش روابط بین المللی
 • امکان ایجاد نمایندگی در کشورهای مختلف

نظرات دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه مشاغل (ESP)

دوره های آموزشی پر بازدید

برای مشاهده اطلاعات دوره می‌توانید پروپوزال دوره آموزشی  را از لینک زیر و یا کد مقابل دریافت نمایید. همچنین در صورت هر گونه ابهام و سوال درباره دوره های آموزشی موجود در سایت می‌توانید از پل های ارتباطی در پایین همین صفحه استفاده کنید.

منابع آموزشی

سوالات متداول

این دوره مناسب چه کسانی است؟

کسانی که در حوزه تجارت فعال هستند به ویژه در حوزه بین المللی نیازمند یادگیری اصولی زبان انگلیسی متناسب و مرتبط با رشته خود هستند.

دانشجویان دوره در کجا مشغول به کار هستند؟

دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی تخصصی از اقشار مختلف اجتماع هستند. دانشجویان دوره های GE اکثرا به دنبال مهاجرت هستند و دانشجویان دوره های ویژه مشاغل و مدیریت کثرا کارمند و یا مدیران شرکت های به نام و با ارتباطات بین المللی هستند.

نحوه برگزاری دوره به چه صورت است؟

دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

مدت زمان دوره چقدر است؟

مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است

دوره مد نظرم را پیدا نکردم. دوره دیگری دارید؟

در صورت تمایل می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید تا بهتین انتخاب را داشته باشید.

دوره های آموزشی بیشتری دارید؟

بله. می‌توانید از بخش سایر دوره های آموزشی، دیگر عنوان های دوره های آموزشی آکادمی واژه را ببینید و در صورت نیاز، از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

هزینه دوره های آموزشی چقدر است؟

هزینه دوره های آموزشی بسته به مدت زمان و سطح آموزشی دوره ها متفاوت است. برای آگاهی از تعرفه دوره های آموزشی با پشتیبانی در تماس باشید.

چرا باید به آکادمی واژه اعتماد کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه با امکان برگزاری کلاس های اقماری در سراسر کشور و عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی در محل کار متقاضیان در کلاس هایی با جمعیت محدود و کم دانشجو و همچنین برگزاری کلاس های آنلاین با استفاده از مجهزترین پلتفرم ها و اساتید با سابقه، به علاوه برگزاری آزمون‌های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات به‌صورت آنلاین این امکان را به کارفرمایان می دهد تا سطح علمی نیروی متخصص خود را تقویت کند و بر پیشرفت نیروی خود نظارت کافی را داشته باشد.

چرا آکادمی واژه را انتخاب کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه از سال 93 با مدیریت جناب آقای دکتر حامد غلامعلیان فعالیت خود را با مجوز رسمی آموزش و پرورش به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز برگزاری کلاس های زبان مشاغل با بهره گیری از کادر علمی متخصص با تحصیلات عالیه دانشگاهی و مدارک بین المللی، و برگزاری کلاس های زبان های انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه و آلمانی، و برگزاری کلاس‌های فوق تخصصی آمادگی آزمون IELTS به صورت ترمیک و فشرده آغاز کرد.

تا کنون آکادمی زبانهای خارجی واژه با خدمت رسانی به تعدادی از بزرگ ترین شرکت ها در حوزه نفت، پتروشیمی، مخابرات و شرکت هایی چون ایساکو و هنکل، سطح علمی اساتید و موفق بودن روش تدریس خود را بر شما مخاطبین محترم ثابت کرده است.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.