دوره انگلیسی برای مکالمات آنلاین و تلفنی

(English for Telephoning)

مقدمه

دنیای امروز روز به روز پیشرفت می‌کند و در مسیر این پیشرفت، تمامی افراد و شرکت‌ها به دنبال روشی هستند که از آن طریق کارهایشان را به صورت آسان‌تر و سریع‌تر مدیریت نمایند. به همین دلیل نیز اکثر مکاتبات و ارتباطات درون و برون سازمانی به صورت تلفنی و آنلاین در حال انجام است. حال برای انجام مکاتبات و برقراری ارتباط با شرکت‌های دیگر در سراسر جهان و یا حتی شرکت‌های بین المللی در داخل ایران نیاز است که آگاهی بالایی نسبت به زبان انگلیسی داشته باشید؛ به خصوص که امروزه پایه شکل گیری روابط بین المللی به صورت تلفنی و یا تصویری است.

درباره دوره انگلیسی برای مکالمات آنلاین و تلفنی

این دوره آموزشی با استفاده از کتاب انگلیسی برای مکاتبات آنلاین و تلفنی (English for Telephoning) که جزو مجموعه‌ کتاب‌های آکسفورد است، مهارت کافی و اعتماد به نفس لازم را برای شرکت در جلسات و استفاده از عبارات و اصطلاحات کلیدی را فراهم خواهد کرد. هر درس این کتاب شامل عنوان و موقعیت‌های جدیدی است که ممکن است کارکنان در آن قرار بگیرند؛ بنابراین با آموزش درست و تمرین کافی می‌توانند در دنیای واقعی مکالمات را به خوبی مدیریت کنند.

پیش‌نیاز ها

متقاضیان شرکت در این دوره نیازمند شرایط اولیه‌ای هستند که در صورت دارا بودن این شرایط امکان شرکت در این دوره برایشان محیا خواهد شد. ما در ادامه به بیان نیازمندی‌های این دوره می‌پردازیم

حداقل سطح زبان لازم برای شرکت در این دوره مبتدی (pre-intermediate) می‌باشد و دانش انگلیسی در سطح ابتدایی نیازمندی اصلی برای شرکت در این دوره است و در ابتدای کار نیز آزمون تعیین سطح برای تمام متقاضیان برگزار می‌شود.

این دوره به روش‌های متفاوتی مانند سازمانی، خصوصی و نیمه خصوصی در آکادمی واژه برگزار می‌شود و تعداد جلسات آن قابل تغییر است. اما دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

توضیح کارکردها و کاربردهای علم دوره (English for Telephoning)

برخی از اهداف این دوره که در انتهای دوره شرکت کندگان بر آنها تسلط پیدا می‌کنند عبارتند از:

 • تغییر نحوه صحبت به زبان‌انگلیسی به روش صحیح
 • بهبود تلفظ و تسلط شرکت‌کنندگان بر مهارت صحبت کردن در طی دوره
 • توسعه دایره واژگان کاربردی و مرتبط
 • پرداختن به مسائل تاثیرگذاری از قبیل: شناخت و درک نفوذ فرهنگ در داشتن ارتباطی کارآمد

ارائه جملات پرسش و ارائه پاسخ‌های مناسب برای به کار بردن در شرایط گوناگون

نحوه برگزاری دوره آموزشی

این دوره به روش‌های متفاوتی مانند سازمانی، خصوصی و نیمه خصوصی در آکادمی واژه برگزار می‌شود و تعداد جلسات آن قابل تغییر است. اما دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

کتاب مورد استفاده در این دوره دارای 6 فصل است که تمامی مراحل مکالمات آنلاین و تلفنی و مطالب مرتبط به آن را بیان کرده است و با تمرین‌ها، سوالات و آزمون‌ها به آموزش تمامی مطالب مورد نیاز می‌پردازد. مبحث‌هایی که در این دوره آموزش داده می‌شود شامل موارد زیر می‌باشد:

 • معرفی خود، روند صحیح برقراری مکالمه و روش‌های اولیه توضیح و توصیف
 • بررسی و تبادل اطلاعات، بخش بندی به هنگام حرف زدن و بیان آدرس ایمیل
 • احوال پرسی و پیغام گذاری، پیام گذاشتن و یا پیام گرفتن به هنگام مکالمه
 • تایید و بستن قرارداد، مشخص نمودن تاریخ و زمان
 • بررسی شکایت‌ها، پشتیبانی مشتریان، بیان نکاتی در مورد مشتری مداری
 • بستن قرارداد و آموزش واکنش درست و رسیدن به توافق نهایی

مزایای دوره انگلیسی برای مکالمات آنلاین و تلفنی

این دوره مناسب چه کسانی است؟

امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که نیاز به استفاده روزانه از تلفن نداشته باشند؛ علاوه بر این، با وجود توسعه کارها و ورود آن به عرصه بین الملل، استفاده از زبان انگلیسی در مشاغل گوناگون به یک الزام تبدیل شده است. به طور کلی  اگر قصد دارید به وضوح، مودبانه و بدون ایجاد ابهام با مراجعه کنندگان، مدیران و همکاران صحبت کنید، گذراندن دوره تخصصی مکالمات آنلاین و تلفنی (English for Phoning)  برای شما ضروری می‌باشد. این دوره شامل نمونه مکالمات کاربردی و استاندارد می‌باشد که شما مستقیما می‌توانید در محیط کار خود استفاده کنید.

در پایان این دوره آموزشی به چه جایگاهی دست می‌یابید؟

همانطور که بهتر می‌دانید انگلیسی زبان بین المللی است و شما تنها با یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند در حوزه جهانی پیشرفت کنید. به اتمام رساندن این دوره نتایج درخشانی را در حوزه کاری شما به ارمغان خواهد آورد. اما این نتایج محدود به حوزه کاری نخواهد بود و باعث اعتلای شخصی شما و آشنایی شما با دنیای گسترده بین المللی خواهد بود. نتایج این دوره به طور خلاصه شامل موارد زیر است:

 • قدم گذاری در حوزه بین المللی
 • نحوه صحیح استقبال از افرادی که با آن‌ها در ارتباط هستید
 • پرسش سوالات متداول در مراکز خدمات مشتری و فروش
 • بهبود مهارت‌های گفتاری برای گفت و گوهای رسمی و گروهی
 • یادگیری نحوه موافقت یا مخالفت
 • یادگیری نحوه شفاف سازی و جمع بندی مطالب کلیدی
 • بهبود تلفظ و تسلط شرکت‌کنندگان بر مهارت صحبت کردن در طی دوره
 • توسعه دایره واژگان کاربردی و مرتبط
 • ارائه جملات پرسش و ارائه پاسخ‌های مناسب برای به کار بردن در شرایط گوناگون

نظرات دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه مشاغل (ESP)

دوره های آموزشی پر بازدید

برای مشاهده اطلاعات دوره می‌توانید پروپوزال دوره آموزشی  را از لینک زیر و یا کد مقابل دریافت نمایید. همچنین در صورت هر گونه ابهام و سوال درباره دوره های آموزشی موجود در سایت می‌توانید از پل های ارتباطی در پایین همین صفحه استفاده کنید.

منابع آموزشی

سوالات متداول

این دوره مناسب چه کسانی است؟

کسانی که در حوزه تجارت فعال هستند به ویژه در حوزه بین المللی نیازمند یادگیری اصولی زبان انگلیسی متناسب و مرتبط با رشته خود هستند.

دانشجویان دوره در کجا مشغول به کار هستند؟

دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی تخصصی از اقشار مختلف اجتماع هستند. دانشجویان دوره های GE اکثرا به دنبال مهاجرت هستند و دانشجویان دوره های ویژه مشاغل و مدیریت کثرا کارمند و یا مدیران شرکت های به نام و با ارتباطات بین المللی هستند.

نحوه برگزاری دوره به چه صورت است؟

دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

مدت زمان دوره چقدر است؟

مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است

دوره مد نظرم را پیدا نکردم. دوره دیگری دارید؟

در صورت تمایل می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید تا بهتین انتخاب را داشته باشید.

دوره های آموزشی بیشتری دارید؟

بله. می‌توانید از بخش سایر دوره های آموزشی، دیگر عنوان های دوره های آموزشی آکادمی واژه را ببینید و در صورت نیاز، از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

هزینه دوره های آموزشی چقدر است؟

هزینه دوره های آموزشی بسته به مدت زمان و سطح آموزشی دوره ها متفاوت است. برای آگاهی از تعرفه دوره های آموزشی با پشتیبانی در تماس باشید.

چرا باید به آکادمی واژه اعتماد کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه با امکان برگزاری کلاس های اقماری در سراسر کشور و عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی در محل کار متقاضیان در کلاس هایی با جمعیت محدود و کم دانشجو و همچنین برگزاری کلاس های آنلاین با استفاده از مجهزترین پلتفرم ها و اساتید با سابقه، به علاوه برگزاری آزمون‌های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات به‌صورت آنلاین این امکان را به کارفرمایان می دهد تا سطح علمی نیروی متخصص خود را تقویت کند و بر پیشرفت نیروی خود نظارت کافی را داشته باشد.

چرا آکادمی واژه را انتخاب کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه از سال 93 با مدیریت جناب آقای دکتر حامد غلامعلیان فعالیت خود را با مجوز رسمی آموزش و پرورش به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز برگزاری کلاس های زبان مشاغل با بهره گیری از کادر علمی متخصص با تحصیلات عالیه دانشگاهی و مدارک بین المللی، و برگزاری کلاس های زبان های انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه و آلمانی، و برگزاری کلاس‌های فوق تخصصی آمادگی آزمون IELTS به صورت ترمیک و فشرده آغاز کرد.

تا کنون آکادمی زبانهای خارجی واژه با خدمت رسانی به تعدادی از بزرگ ترین شرکت ها در حوزه نفت، پتروشیمی، مخابرات و شرکت هایی چون ایساکو و هنکل، سطح علمی اساتید و موفق بودن روش تدریس خود را بر شما مخاطبین محترم ثابت کرده است.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.