مقدمه

ورزش فوتبال برای اولین بار در انگلستان پایه گذاری شده بود جذابیت این رشته ورزشی سبب شد که پس از گذشت مدت زمان کوتاهی به یک ورزش جهانی تبدیل شود و یکی از مهم‌ترین ابزار سرگرمی میلیون‌ها نفر در سراسر جهان باشد  شهرت این رشته ورزشی سبب شده است که افراد در سنین و کشور های مختلف علاقمند به انتخاب این رشته به عنوان حرفه اصلی خود شوند و جهت برقراری ارتباط با کشور های دیگر نیازمند به تسلط به زبان انگلیسی باشند. این مهم، منجر به اهمیت بالاتر توانایی صحبت به زبان انگلیسی شده است. به همین جهت انگلیسی برای فوتبالیست‌ها به عنوان یک دوره تخصصی طراحی گردیده است.

درباره دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با صنعت فوتبال

این دوره آموزشی با استفاده از زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با صنعت فوتبال (English for Football) که جزو مجموعه‌ کتاب‌های آکسفورد است، مهارت کافی و اعتماد به نفس لازم، برای شرکت در حوزه های مرتبط با این صنعت و استفاده از عبارات و اصطلاحات کلیدی را فراهم خواهد آورد. هر درس این کتاب شامل سناریوی  واقعی از موقعیت‌هایی است که ممکن است افراد شاغل در حوزه فوتبال در آن قرار بگیرند؛ بنابراین با آموزش درست و تمرین کافی می‌توانند در دنیای واقعی مکالمات را به خوبی مدیریت کنند.

پیش‌نیاز ها

متقاضیان شرکت در این دوره نیازمند شرایط اولیه‌ای هستند که در صورت دارا بودن این شرایط امکان شرکت در این دوره برایشان مهیا خواهد شد. ما در ادامه به بیان نیازمندی‌های این دوره می‌پردازیم

حداقل سطح دانش زبانی لازم برای شرکت در دوره های آموزش زبان ویژه مشاغل سطح (pre-intermediate) می‌باشد و قبل از برگزاری دوره نیز جهت اطمینان از دانش زبانی زبان آموز، آزمون تعیین سطح برای تمام متقاضیان شرکت در دوره‌ها برگزار می‌شود.

توضیح کارکردها و کاربردهای علم دوره (English for Football)

امروزه فوتبال به یکی از مهم‌ترین تفریحات افراد تبدیل شده است. محبوبیت و درآمدزایی این ورزش به قدری است که سالانه تورنومنت‌های مختلفی برگزار می‌شود و طرفداران بسیاری برای تماشای این مسابقات هزینه می‌پردازند. بنابراین طبیعی است که صنعتی به این بزرگی افراد زیادی را مشغول به کار کرده باشد. اما برای ورود به فوتبال در عرصه جهانی باید بتوانید به زبان انگلیسی صحبت کرده و اهداف خود را به پیش ببرید.

دانش زبان انگیسی باعث بهبود درآمد، افزایش شهرت و پیشرفت شما خواهد شد. شما می‌توانید تنها با یادگیری زبان تخصصی مرتبط با صنعت فوتبال قدمی بزرگی در این راستا برداشته و اکثر نیازهای خود را برآورده کنید. از کاربردهای گذراندن دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با صنعت فوتبال می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • شناخت استراترژی‌ها و توانایی توضیح آن
 • افزایش اعتماد به نفس و برقراری ارتباط با سایر ورزشکاران
 • آنالیز بهتر بازیکنان و توانایی استفاده از نظرات کارشناسان ورزشی سراسر جهان
 • شرکت در برنامه‌ها، مراسم‌ها و کنفرانس‌های بین المللی
 • افزایش سفرهای خارجی برای کارشناسان و برنامه سازان ورزشی

نحوه برگزاری دوره آموزشی

این دوره به روش‌های متفاوتی مانند سازمانی، خصوصی و نیمه خصوصی در آکادمی واژه برگزار می‌شود و تعداد جلسات آن قابل تغییر است. اما دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

مطالبی که در این دوره آموزش داده می‌شود شامل موارد زیر می‌باشد:

 • مقدمه‌ای بر فوتبال
 • مدافعان و موقعیت آن‌ها در زمین
 • هافبک‌ها و تکنیک‌های مورد استفاده
 • مهاجمان و موقعیت‌های گلزنی
 • استعداد یاب و آنالیزور حوزه فوتبال
 • مدیریت باشگاه و مربی تیم
 • بهترین تیم و تکنیک‌های لازم

مزایای دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با صنعت فوتبال

این دوره مناسب چه کسانی است؟

دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با صنعت فوتبال می‌تواند یاری رسان افراد زیادی در موقعیت‌های بین المللی باشد. به طور کلی دوره زبان انگلیسی مرتبط با صنعت فوتبال برای فوتبالیست‌ها، مربیان‌، مدیران باشگاه‌، گزارشگران، کارشناسان ورزشی، برنامه سازان ورزشی، مجریان ورزشی، و مشاغل مشابه مناسب خواهد بود.

در پایان این دوره آموزشی به چه جایگاهی دست می‌یابید؟

در پایان این دوره، شما با جزئیات حوزه شغلی خود به زبان انگلیسی آشنا می‌شوید و می‌توانید مکالمه خود را حول محور ورزش فوتبال به پیش ببرید. بخشی از دست آوردهای شما در پایان این دوره شامل موارد زیر است:

 • ایجاد فرصت‌های شغلی بهتر برای گزارشگران و کارشناسان در کشورهای دیگر
 • امکان برقراری ارتباط موثر در داخل زمین برای لژیونرها
 • آنالیز بهتر موقعیت‌های داخل و خارج زمین
 • شرکت در مراسم‌های ورزشی، برنامه‌های ورزشی بین المللی و …
 • افزایش اعتماد به نفس برای برقراری ارتباط

نظرات دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه مشاغل (ESP)

دوره های آموزشی پر بازدید

برای مشاهده اطلاعات دوره می‌توانید پروپوزال دوره آموزشی  را از لینک مقابل اسکن و دریافت نمایید. همچنین در صورت هر گونه ابهام و سوال درباره دوره های آموزشی موجود در سایت می‌توانید از پل های ارتباطی در پایین همین صفحه استفاده کنید.

منابع آموزشی

سوالات متداول

این دوره مناسب چه کسانی است؟

کسانی که در حوزه تجارت فعال هستند به ویژه در حوزه بین المللی نیازمند یادگیری اصولی زبان انگلیسی متناسب و مرتبط با رشته خود هستند.

دانشجویان دوره در کجا مشغول به کار هستند؟

دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی تخصصی از اقشار مختلف اجتماع هستند. دانشجویان دوره های GE اکثرا به دنبال مهاجرت هستند و دانشجویان دوره های ویژه مشاغل و مدیریت کثرا کارمند و یا مدیران شرکت های به نام و با ارتباطات بین المللی هستند.

نحوه برگزاری دوره به چه صورت است؟

دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

مدت زمان دوره چقدر است؟

مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است

دوره مد نظرم را پیدا نکردم. دوره دیگری دارید؟

در صورت تمایل می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید تا بهتین انتخاب را داشته باشید.

دوره های آموزشی بیشتری دارید؟

بله. می‌توانید از بخش سایر دوره های آموزشی، دیگر عنوان های دوره های آموزشی آکادمی واژه را ببینید و در صورت نیاز، از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

هزینه دوره های آموزشی چقدر است؟

هزینه دوره های آموزشی بسته به مدت زمان و سطح آموزشی دوره ها متفاوت است. برای آگاهی از تعرفه دوره های آموزشی با پشتیبانی در تماس باشید.

چرا باید به آکادمی واژه اعتماد کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه با امکان برگزاری کلاس های اقماری در سراسر کشور و عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی در محل کار متقاضیان در کلاس هایی با جمعیت محدود و کم دانشجو و همچنین برگزاری کلاس های آنلاین با استفاده از مجهزترین پلتفرم ها و اساتید با سابقه، به علاوه برگزاری آزمون‌های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات به‌صورت آنلاین این امکان را به کارفرمایان می دهد تا سطح علمی نیروی متخصص خود را تقویت کند و بر پیشرفت نیروی خود نظارت کافی را داشته باشد.

چرا آکادمی واژه را انتخاب کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه از سال 93 با مدیریت جناب آقای دکتر حامد غلامعلیان فعالیت خود را با مجوز رسمی آموزش و پرورش به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز برگزاری کلاس های زبان مشاغل با بهره گیری از کادر علمی متخصص با تحصیلات عالیه دانشگاهی و مدارک بین المللی، و برگزاری کلاس های زبان های انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه و آلمانی، و برگزاری کلاس‌های فوق تخصصی آمادگی آزمون IELTS به صورت ترمیک و فشرده آغاز کرد.

تا کنون آکادمی زبانهای خارجی واژه با خدمت رسانی به تعدادی از بزرگ ترین شرکت ها در حوزه نفت، پتروشیمی، مخابرات و شرکت هایی چون ایساکو و هنکل، سطح علمی اساتید و موفق بودن روش تدریس خود را بر شما مخاطبین محترم ثابت کرده است.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه

تعیین سطح آنلاین

برای شروع لطفا اطلاعات مورد نیاز زیر را وارد نمایید.