دپارتمان زبان آلمانی

دپارتمان زبان آلمانی آکادمی زبان‌های خارجی واژه با نگرشی نوین، علمی و کاملا تخصصی، با بهره گیری از اساتید خبره در حوزه آموزش زبان آلمانی و بر پایه تجربه چندین ساله خود، حرفه ای ترین شیوه های آموزش زبان و بروزترین امکانات را به کار گرفته است تا بستری مناسب برای یادگیری این زبان فراهم آید.

علاقه مندان به یادگیری زبان آلمانی می‌توانند در کلاس‌های مختلف و مناسب با سطح خود شرکت کنند. چنانچه خواهان یادگیری زبان آلمانی هستید می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

 اعتقاد ما بر اینست که فراهم آوردن محیطی شاداب، با طراوت و پرانرژی با پرسنل و مشاورینی مسئولیت پذیر، به همراه اساتید مجرب و کارآزموده به طور حتم یادگیری زبان را لذت بخش و ماندگاری آن را تضمین می کند. به عنوان یک آکادمی برخود واجب می­دانیم با توجه به این حقیقت که وظیفه هر آکادمی آموزش اصولی و تخصصی است.

اندکی درباره زبان آلمانی

این زبان (Deutsch) از خانواده زبان هند و اروپایی و ژرمنی غربی است که در اروپای مرکزی بیشتر به این زبان صحبت می‌کنند. در کشورهایی مثل آلمان اتریش سوییس تیرول جنوبی اکثریت افراد به این زبان گفت و گو می‌کنند.
از زبان های رسمی در بلژیک، لیختن اشتاین و استان اولوپه لهستان نیز می توان از این زبان نام برد. آلمانی شباهت زیادی به ژرمنی غربی مثل انگلیسی، آفریکانس، هلندی، فریسی، آلمانی سفلی، لوکزامبورگی، اسکاتس و ییدیش دارد. همچنین از نظر کلمات و واژگان به دانمارکی، نروژی و سوئدی که از زیان های ژرمنی شمالی است شبیه است. زبان آلمانی بعد از زبان انگلیسی دومین زبان پرگویش است .

دغدغه های یادگیری زبان آلمانی

در چند سال گذشته یادگیری زبان آلمانی خواهان بیشتری پیدا کرده است. بسیاری از افراد برای مهاجرت مثل تحصیل، پیوست به خانواده و جست و جوی کار این زبان را یاد می‌گیرند. باتوجه به اینکه زبان انگلیسی بین المللی استو در بسیاری از کشورها پر استفاده است، در کشورهای آلمانی زبان بهتر است که افراد به این زبان مسلط باشند. بسیاری از مردمان آلمان تسلط کمتری به انگلیسی دارند و این باعث شده که خیلی از کسانی که قصد مهاجرت به این کشورها را دارند این زبان را یاد بگیرند. طبیعتا قوانین و چهارچوب های هر کشور متفاوت است و برای اینکه بتوانیم بسیاری از کارهای خود را در این کشورها انجام دهیم بهتر است قبل از مهاجرت و زندگی در این کشورها زبان آلمانی را یاد بگیریم .

یادگیری زبان آلمانی

بیشتر کسانی که هم اکنون تسلط خوبی به زبان های مثل انگلیسی و ترکی دارند با دیدن فیلم، موزیک و یا در محیط بودن این زبان خارا بادگرفته و ارتقا دادند اما بسیاری از زبان ها به دلیل قواعد و گرامرهایی که دارند بهتر است که از ابتدا درست و صحیح یاد گیری شوند .
ما در این مجموعه به شما کمک خواهیم کرد که با اساتید مجرب و با حوصله و در بهترین محیط و شرایط این زبان را کامل و جامع فرابگیرید .
و همچنین باید در نظر داشته باشیم که یادگیری هر زبانی نیاز به تمرین دارد و علاوه بر شرکت در کلاس ها باید به تمرین و پیوسته بودن آن هم توجه کنیم .

مزایای یادگیری زبان در آکادمی واژه

ما در این مجموعه با در نظر گرفتن سطح های مختلف این زبان و نحوه های متفاوت تدریس زبان سعی بر این داریم تا در کنار هم به بهترین روش با هم همکاری داشته باشیم. کلاس‌های حضوری و آنلاین ما متناسب با سطح زبان آموزان برگزار می‌شود. برای افراد مبتدی که تا کنون زبان آلمانی یاد نگرفته اند و همچنین زبان آموزانی که آشنایی با این زبان را دارند .
زبان آموزانی که تا حدی این زبان را یاد گرفته اند برای ادامه کلاس ها امتحان تعیین سطح خواهند داد و با توجه به سطح درست آن ها کلاس های متناسب برای آن ها با زمان های متفاوت و مناسب معرفی خواهد شد.
هدف آکادمی ما یادگیری درست این زبان است چه کسانی که علاقه به یادگیری دارند و همچنین کسانی که متقاضی امتحان های زبان آلمانی هستند.
آکادمی واژه با قدمت خود و داشتن تجربه های متفاوت و مثبت سعی بر جذب اساتید مجرب داشته و این امکان را به زبان آموزان خود می دهد که با دانش کامل برای امتحانات مورد نظر آماده باشند.

آمادگی آزمون

بسیاری از زبان آموزان زبان آلمانی خواهان امتحانات مربوط به این زبان هستند. آکادمی واژه این امکان را فراهم می کند که افراد با تمرین های مناسب و کلاس های آمادگی آزمون ، آماده امتحانات شوند. امتحانات آلمانی که در ایران برگزار می شود شامل Zertifikat A1- Zertifikat A2 . Zertifikat B1 . Zertifikat B2 و همچنین سطح های C1 و C2 .

مختصری راجع به کتاب ها و متد آموزشی ما

برای زبان آلمانی همانند زبان های دیگر کتاب های زیادی برای یادگیری وجود دارد ما در این آکادمی دو کتاب از پر استفاده ترین و محبوب ترین کتاب ها را در نظر داریم که شامل کتاب Menschen و Starten wir است.
محتوای هردو کتاب همانند هم هستند و فقط درسنامه های آنها باهم متفاوت است. برای آمادگی امتحان تفاوتی ندارد که با کدام کتاب این زبان خوانده شود.

کتاب ‌های آموزش زبان آلمانی

کتاب های Starten wir:

این سری کتاب های زبان آلمانی برای هر سطح یک کتاب در نظر دارد . که شامل A1-A2-B1 است و سپس زبان آموزان کناب های سری Sicger را شروع می کنند .
هر درس از این کتاب شامل ۱۲ درس به همراه کتاب تمرین در منزل هستند. برای اطلاع از تعداد جلسات و مدت زمان یادگیری هردو کتاب جدولی در ادامه مشاهده می‌کنید .

درباره کتاب Menschen :

این کتاب برای هر سطح خود دو کتاب مجزا دارد. سطح A1 شامل دو کتاب A1-1 و A1-2 است. هر کتاب شامل ۱۲ درس همراه با کتاب تمرین در منزل هستند. سطح A2 نیززشامل دو کتاب A2-1 و A2-2 است و همچنین سطح B1 شامل B1-1 و B1-2 است. بعد از سطح B1 زبان آوران وارد سطح B2 می شوند .
آکادمی واژه هم چنین برای آشنایی و فراگیری بهتر زبان آموزان بین سطح B1 و B2 کلاس های مربوط به B1+ را نیز برگزار می کند که شامل کتاب Sicher است.

این کتاب ۸ درس به همراه کتاب تمرین در منزل را دارد. زبان آموزانی که متقاضی سطح B2 هستند پس از انجام امتحان تعیین سطح خود به صورت حضوری و یا آنلاین می اوانند در این کلاس ها شرکت کنند. برای سطح B2 کتاب Sicher نیز تدریس می شود که شامل ۱۲ درس به همراه کتاب تمرین در منزل است .

ویژگی های این کتاب:

  • استفاده از تصاویر زیاد و مرتبط با موضوع
  • تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری
  • ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر
  • ارائه نکات یادگیری ، موضعات و مفاهیمی
  • ارائه نکات گرامری

کتب Aspekte

کتب Aspekte از انتشارات بسیار قدرتمند Langenscheidt، مجموعه ای است که در آکادمی ما پس از اتمام دوره های مربوط به کتب Menschen برای زبان آموزان تدریس می شود. بسیاری بر این باورند که این مجموعه برای افرادی قصد شرکت در آزمون های بین المللی زبان آلمانی (نظیر DSH) برای ورود به دنیای آکادمیک را دارند، بسیار مناسب است.

متد آموزشی آکادمی واژه :

تلاش ما برای یادگیری درست و صحیح زبان آموزان است . آکادمی واژه امکان تدریس حضوری و آنلاین را برای. زبان آموزان خود فراهم کرده است .
در هردو روش امکان امتحانات میان ترم و پایان ترم و همچنین امتحانات تعیین سطح وجود دارد .
کلاس ها به صورت خصوصی ( تک نفره) و کلاس های گروهی کم جمعیت برای یادگیری بهتر هستند .
کلاس های متناسب برای متقاضیان این زبان بابت مکالمه ، یادگیری آکادمیک، آمادگی آزمون نیز برگزار می شود .

تعیین سطح

زبان آموزانی که علاقه به زبان آلمانی دارند می توانند از سطح پایه و مقدماتی شروع کنند ، همین طور امتحان تعیین سطح انجام دهند و با قبولی سطح مشخص شده در کلاس مناسب سطح خود شرکت کنند.

برای تعیین سطح می‌توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.