دوره‌های زبان انگلیسی تخصصی مشتری مداری

(English for customer care)

مقدمه

مکالمات تلفنی با شرکت‌ها در قسمت   پشتیبانی، نمایندگی، فروش و … اولین راه ارتباطی مشتریان با یک مجموعه است و اولین برخورد، مهم‌ترین برخورد برای ادامه و گسترش همکاری است. و تقویت تیم ارتباطی و آموزش مشتری مداری به کارکنان جز اولویت‌های هر شرکتی است که در عرصه بین الملل فعالیت می کند.

درباره دوره‌های زبان انگلیسی تخصصی مشتری مداری

این دوره آموزشی با استفاده از کتاب زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با مشتری مداری (English for customer care) که جزو مجموعه‌ کتاب‌های آکسفورد است، مهارت کافی و اعتماد به نفس لازم، برای شرکت در جلسات و استفاده از عبارات و اصطلاحات کلیدی را فراهم خواهد آورد. هر درس این کتاب شامل سناریوی  واقعی از موقعیت‌هایی است که ممکن است  در آن قرار  بگیرید؛ بنابراین با آموزش درست و تمرین کافی می‌توانند در دنیای واقعی مکالمات را به خوبی مدیریت کنند.

پیش‌نیاز ها

متقاضیان شرکت در این دوره نیازمند شرایط اولیه‌ای هستند که در صورت دارا بودن این شرایط امکان شرکت در این دوره برایشان مهیا خواهد شد. ما در ادامه به بیان نیازمندی‌های این دوره می‌پردازیم.

حداقل سطح زبان لازم برای شرکت در این دوره مبتدی (pre-intermediate) می‌باشد و دانش انگلیسی در سطح ابتدایی نیازمندی اصلی برای شرکت در این دوره است و در ابتدای کار نیز آزمون تعیین سطح برای تمام متقاضیان برگزار می‌شود.

توضیح کارکردها و کاربردهای علم دوره (English for customer care)

از اهداف این دوره می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • استفاده از لغات مناسب برای برقراری ارتباط با مشتریان
 • شناخت نیاز مشتریان به صورت صحیح و حل فوری آن
 • بررسی نیاز مشتریان و ارائه بهترین راهکارها
 • حل مشکلات مشتریان و رفتار مناسب با مشتریان ناسازگار
 • افزایش مهارت گوش دادن کارکنان و ارائه بهترین پاسخ به مشتریان

نحوه برگزاری دوره آموزشی

این دوره به روش‌های متفاوتی مانند سازمانی، خصوصی و نیمه خصوصی در آکادمی واژه برگزار می‌شود و تعداد جلسات آن قابل تغییر است. اما دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

کتاب مورد استفاده در این دوره دارای 6  فصل است که تمامی موضوعات  مرتبط با مشتری مداری و را بیان کرده است و با تمرین‌ها، سوالات و آزمون‌ها به آموزش تمامی مطالب مورد نیاز می‌پردازد. هر فصل آن شامل گرامر، واژگان، مهارت شنیدن، مهارت خواندن و مباحث مختلف است.  مطالبی که در این دوره آموزش داده می‌شود، شامل موارد زیر می‌باشد:

 • مقدمه‌ای بر مشتری مداری
 • ارتباط رو در رو با مشتریان
 • حل مشکلات مشتریان به صورت تلفنی
 • تماس تلفنی موفق
 • حل مشکلات مشتریان به صورت نوشتاری
 • رویارویی و حل مشکلات و شکایات مشتریان

مزایای دوره‌های زبان انگلیسی تخصصی مشتری مداری

این دوره مناسب چه کسانی است؟

این دوره می‌تواند  برای کارمندان و کارشناسان فروش، کارمندان پشتیبانی، بازاریاب‌های تلفنی و حضوری، مدیران و سرپرستان فروش و کارهای مشابه بسیار موثر باشد.

در پایان این دوره آموزشی به چه جایگاهی دست می‌یابید؟

این دوره می‌تواند راهی برای یادگیری کامل زبان انگلیسی، پیشرفت شغلی و یا افزایش گزینه‌های شغلی شما باشد. به طور کلی پس از این دوره، نتایج زیر قابل مشاهده است:

 • آگاهی با روش‌های مشتری مداری موثر در سراسر جهان
 • امکان دریافت پیشنهاد شغلی از شرکت‌های بزرگ‌تر
 • امکان ارتقای شغلی و شخصی با توجه به آگاهی نسبت به زبان بین المللی

نظرات دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه مشاغل (ESP)

دوره های آموزشی پر بازدید

برای مشاهده اطلاعات دوره می‌توانید پروپوزال دوره آموزشی  را از لینک زیر و یا کد مقابل دریافت نمایید. همچنین در صورت هر گونه ابهام و سوال درباره دوره های آموزشی موجود در سایت می‌توانید از پل های ارتباطی در پایین همین صفحه استفاده کنید.

منابع آموزشی

سوالات متداول

این دوره مناسب چه کسانی است؟

کسانی که در حوزه تجارت فعال هستند به ویژه در حوزه بین المللی نیازمند یادگیری اصولی زبان انگلیسی متناسب و مرتبط با رشته خود هستند.

دانشجویان دوره در کجا مشغول به کار هستند؟

دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی تخصصی از اقشار مختلف اجتماع هستند. دانشجویان دوره های GE اکثرا به دنبال مهاجرت هستند و دانشجویان دوره های ویژه مشاغل و مدیریت کثرا کارمند و یا مدیران شرکت های به نام و با ارتباطات بین المللی هستند.

نحوه برگزاری دوره به چه صورت است؟

دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

مدت زمان دوره چقدر است؟

مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است

دوره مد نظرم را پیدا نکردم. دوره دیگری دارید؟

در صورت تمایل می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید تا بهتین انتخاب را داشته باشید.

دوره های آموزشی بیشتری دارید؟

بله. می‌توانید از بخش سایر دوره های آموزشی، دیگر عنوان های دوره های آموزشی آکادمی واژه را ببینید و در صورت نیاز، از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

هزینه دوره های آموزشی چقدر است؟

هزینه دوره های آموزشی بسته به مدت زمان و سطح آموزشی دوره ها متفاوت است. برای آگاهی از تعرفه دوره های آموزشی با پشتیبانی در تماس باشید.

چرا باید به آکادمی واژه اعتماد کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه با امکان برگزاری کلاس های اقماری در سراسر کشور و عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی در محل کار متقاضیان در کلاس هایی با جمعیت محدود و کم دانشجو و همچنین برگزاری کلاس های آنلاین با استفاده از مجهزترین پلتفرم ها و اساتید با سابقه، به علاوه برگزاری آزمون‌های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات به‌صورت آنلاین این امکان را به کارفرمایان می دهد تا سطح علمی نیروی متخصص خود را تقویت کند و بر پیشرفت نیروی خود نظارت کافی را داشته باشد.

چرا آکادمی واژه را انتخاب کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه از سال 93 با مدیریت جناب آقای دکتر حامد غلامعلیان فعالیت خود را با مجوز رسمی آموزش و پرورش به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز برگزاری کلاس های زبان مشاغل با بهره گیری از کادر علمی متخصص با تحصیلات عالیه دانشگاهی و مدارک بین المللی، و برگزاری کلاس های زبان های انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه و آلمانی، و برگزاری کلاس‌های فوق تخصصی آمادگی آزمون IELTS به صورت ترمیک و فشرده آغاز کرد.

تا کنون آکادمی زبانهای خارجی واژه با خدمت رسانی به تعدادی از بزرگ ترین شرکت ها در حوزه نفت، پتروشیمی، مخابرات و شرکت هایی چون ایساکو و هنکل، سطح علمی اساتید و موفق بودن روش تدریس خود را بر شما مخاطبین محترم ثابت کرده است.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.