دوره کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی مرتبط با آداب معاشرت

(English for socializing)

مقدمه

به برقراری ارتباطات و رفتار کاری با دیگران آداب و معاشرت می‌گویند. آداب معاشرت شامل قواعد و اصول رفتاری است که با توجه به موقعیت شما و گروهی که در آن قرار دارید متفاوت خواهد بود. آداب معاشرت و برقراری ارتباط به شیوه صحیح، کمک بزرگی در شکل گیری و گسترش دایره ارتباطات شما خواهد داشت و سبب می‌شود دیگران شما را به خوبی در ذهن بسپارند و هنگام ایجاد یک موقعیت شغلی و یا دوستانه، نام شما جزء اولین نام‌هایی باشد که به خاطر می‌آورند.

درباره دوره کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی مرتبط با آداب معاشرت

امروزه برقراری ارتباط با دیگران و داشتن روابط عمومی بالا در مشاغل بسیار حائز اهمیت شده است. امری که موجب رونق کسب و کار ها و تداوم همکاری میان شرکت ها در عرصه های مختلف و در حوزه های بین المللی می‌شود.

انگلیسی برای آداب معاشرت، کتابی آموزشی جهت برقراری ارتباط با همکاران و مشتریان بین المللی است. این کتاب جزء مجموعه‌‌های کتاب آکسفورد است و فرقی ندارد که شما در یک شام کاری و یا در حال نشان دادن شرکت به مشتریان یا همکاران خود باشید، این کتاب اعتماد به نفس کافی برای برقراری ارتباط، ایجاد و هدایت مکالمه به شکل صحیح را فراهم می نماید. این دوره تمام اصطلاحات ضروری و شیوه‌های شکل دهی مکالمه را آموزش خواهد داد و در نتیجه سبب می‌شود بتوانید در سطح بین المللی به فعالیت بپردازید.

پیش‌نیاز ها

متقاضیان شرکت در این دوره نیازمند شرایط اولیه‌ای هستند که در صورت دارا بودن این شرایط امکان شرکت در این دوره برایشان مهیا خواهد شد. ما در ادامه به بیان نیازمندی‌های این دوره می‌پردازیم.

حداقل سطح زبان لازم برای شرکت در این دوره مبتدی (pre-intermediate) می‌باشد و دانش انگلیسی در سطح ابتدایی نیازمندی اصلی برای شرکت در این دوره است و  آزمون تعیین سطح برای تمام متقاضیان برگزار می‌شود.

توضیح کارکردها و کاربردهای علم دوره (English for socializing)

دوره‌های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی آداب معاشرت برای ایجاد ارتباط موثر در زمینه های دوستیابی، تحصیلی، شغلی، افزایش اعتماد به نفس هنگام برقراری ارتباط، ایجاد دید وسیع‌تر در سطوح بین المللی، گسترش اهداف شخصی و اجتماعی، ایجاد راهی برای شکوفایی فردی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد و در نهایت سبب ایجاد روابط موثر، عمیق و پایدار می‌شود.

نحوه برگزاری دوره آموزشی

این دوره به روش‌های متفاوتی مانند سازمانی، خصوصی و گروهی در آکادمی واژه برگزار می‌شود و تعداد جلسات آن قابل تغییر است. اما دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

انگلیسی برای آداب معاشرت، کتابی آموزشی جهت  برقراری ارتباط با همکاران و مشتریان بین المللی است. این کتاب جزء مجموعه‌‌های کتاب آکسفورد است و فرقی ندارد که شما در یک شام کاری و یا در حال نشان دادن شرکت به مشتریان یا همکاران خود باشید، این کتاب اعتماد به نفس کافی برای برقراری ارتباط، ایجاد و هدایت مکالمه به شکل صحیح را فراهم می نماید. این دوره تمام اصطلاحات ضروری و شیوه‌های شکل دهی مکالمه را آموزش خواهد داد و در نتیجه سبب می‌شود بتوانید در سطح بین المللی به فعالیت بپردازید.

کتاب مورد استفاده در این دوره دارای 6 فصل است که تمامی آداب معاشرت و مطالب مرتبط به آن را بیان کرده است و با تمرین‌ها، سوالات و آزمون‌ها به آموزش تمامی مطالب مورد نیاز می‌پردازد. مبحث‌هایی که در این دوره آموزش داده می‌شود شامل موارد زیر می‌باشد:

  • ترتیب دادن ملاقات‌ها از طریق ایمیل، برقراری ارتباط و صحبت‌های اولیه
  • خوش آمد گویی به مهمانان شرکت، ارائه اطلاعات لازم درباره شرکت و معرفی مهمان به کارکنان
  • ایجاد مکالمات دوستانه و صحبت درمورد ملاقات‌ها، سفرها و برنامه‌ها
  • نشان دادن اماکن دیدنی شهر به ملاقات کننده، ارائه توضیحات لازم و پیشنهاد برای گذران اوقات در زمان ملاقات
  • برقراری مکالمات دوستانه در رستوران، صحبت درباره خانواده و دوستان و صحبت درباره تحصیلات
  • ایجاد مکالمه با افراد غریبه، صحبت در مورد شرکت و محصولات و ایجاد و برقراری رابطه کاری از طریق ایمیل

مزایای دوره کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی مرتبط با آداب معاشرت

این دوره مناسب چه کسانی است؟

افراد زیادی هستند که در حوزه کاری خود نیاز به برقراری ارتباط بین المللی دارند و یا تمایل دارند برای پیشرفت بیشتر، به حوزه بین المللی ورود کنند. انگلیسی زبان بین المللی جهان است و شما برای یادگیری بیشتر در حوزه فعالیت خود نیاز به یادگیری آن دارید؛ بنابراین فرقی ندارد که شما مدیریت یک مجموعه را برعهده دارید یا در حوزه بازایابی فعالیت می‌کنید زیرا برای برقراری ارتباط با همکاران و مشتریان نیاز به یادگیری و ایجاد ارتباط در سطح بین الملل دارید. به طور کلی، افرادی که در مشاغل مختلف گردشگری،و یا  کسب و کارهای اقتصادی گسترده فعالیت میکنند، دانشجویانی که  قصددارند در دیگر کشورها به ویژه کشورهای انگلیسی زبان به ادامه تحصیل بپردازند و یا حتی افراد معمولی که می‌خواهند بخشی از زمان خود را به مسافرت‌های خارجی اختصاص دهند و … می توانند برای دست یابی به موفقیت در اهدافشان به یادگیری مهارت‌های تخصصی به زبان انگلیسی که بدین منظور طراحی شده است، اقدام نمایند تا از این طریق مسیر بسیار کوتاه‌تری را برای موفقیت طی کنند.

در پایان این دوره آموزشی به چه جایگاهی دست می‌یابید؟

در پایان این دوره شما توانایی برقراری ارتباط به شکل صحیح و اصولی را در حیطه کار خود خواهید داشت و می‌توانید با اعتماد به نفس کافی  و به دور از استرس با همکاران و مراجعان خود ارتباط برقرار کنید  که می‌تواند آغازی برای مسیر موفقیت شما در عرصه بین الملل باشد.

نظرات دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه مشاغل (ESP)

دوره های آموزشی پر بازدید

برای مشاهده اطلاعات دوره می‌توانید پروپوزال دوره آموزشی  را از لینک زیر و یا کد مقابل دریافت نمایید. همچنین در صورت هر گونه ابهام و سوال درباره دوره های آموزشی موجود در سایت می‌توانید از پل های ارتباطی در پایین همین صفحه استفاده کنید.

منابع آموزشی

سوالات متداول

این دوره مناسب چه کسانی است؟

کسانی که در حوزه تجارت فعال هستند به ویژه در حوزه بین المللی نیازمند یادگیری اصولی زبان انگلیسی متناسب و مرتبط با رشته خود هستند.

دانشجویان دوره در کجا مشغول به کار هستند؟

دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی تخصصی از اقشار مختلف اجتماع هستند. دانشجویان دوره های GE اکثرا به دنبال مهاجرت هستند و دانشجویان دوره های ویژه مشاغل و مدیریت کثرا کارمند و یا مدیران شرکت های به نام و با ارتباطات بین المللی هستند.

نحوه برگزاری دوره به چه صورت است؟

دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

مدت زمان دوره چقدر است؟

مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است

دوره مد نظرم را پیدا نکردم. دوره دیگری دارید؟

در صورت تمایل می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید تا بهتین انتخاب را داشته باشید.

دوره های آموزشی بیشتری دارید؟

بله. می‌توانید از بخش سایر دوره های آموزشی، دیگر عنوان های دوره های آموزشی آکادمی واژه را ببینید و در صورت نیاز، از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

هزینه دوره های آموزشی چقدر است؟

هزینه دوره های آموزشی بسته به مدت زمان و سطح آموزشی دوره ها متفاوت است. برای آگاهی از تعرفه دوره های آموزشی با پشتیبانی در تماس باشید.

چرا باید به آکادمی واژه اعتماد کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه با امکان برگزاری کلاس های اقماری در سراسر کشور و عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی در محل کار متقاضیان در کلاس هایی با جمعیت محدود و کم دانشجو و همچنین برگزاری کلاس های آنلاین با استفاده از مجهزترین پلتفرم ها و اساتید با سابقه، به علاوه برگزاری آزمون‌های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات به‌صورت آنلاین این امکان را به کارفرمایان می دهد تا سطح علمی نیروی متخصص خود را تقویت کند و بر پیشرفت نیروی خود نظارت کافی را داشته باشد.

چرا آکادمی واژه را انتخاب کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه از سال 93 با مدیریت جناب آقای دکتر حامد غلامعلیان فعالیت خود را با مجوز رسمی آموزش و پرورش به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز برگزاری کلاس های زبان مشاغل با بهره گیری از کادر علمی متخصص با تحصیلات عالیه دانشگاهی و مدارک بین المللی، و برگزاری کلاس های زبان های انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه و آلمانی، و برگزاری کلاس‌های فوق تخصصی آمادگی آزمون IELTS به صورت ترمیک و فشرده آغاز کرد.

تا کنون آکادمی زبانهای خارجی واژه با خدمت رسانی به تعدادی از بزرگ ترین شرکت ها در حوزه نفت، پتروشیمی، مخابرات و شرکت هایی چون ایساکو و هنکل، سطح علمی اساتید و موفق بودن روش تدریس خود را بر شما مخاطبین محترم ثابت کرده است.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.