دوره آموزش زبان انگلیسی برای منابع انسانی

(English for human resource)

مقدمه

مدیریت منابع انسانی که قبلا مدیریت پرسنل نامیده میشد، حرفه ای است که مستقیما با کنترل و مدیریت افراد در سازمان ها سر و کار دارد. تیم منابع انسانی بخش مهمی از هر شرکت را تشکیل می دهد و اغلب تسلط کافی بر زبان انگلیسی، از دغدغه های اصلی افراد این تیم به شمار می آید. به طوری کلی، بخش منابع انسانی وظایف بسیاری را تحت پوشش قرار می دهد. از رئیس بخش تا مدیران ارشد و دستیاران منابع انسانی به صورت روزمره با سوالات بسیار زیادی مواجه می شوند و لازمه پاسخ سریع و مناسب به این سوالات و درخواست ها، تسلط کافی بر زبان انگلیسی در ارتباط با حوزه منابع انسانی می باشد. چراکه زبان انگلیسی به عنوان رایج ترین زبان بین المللی و پل ارتباطی افراد و سازمان ها با یک دیگر از اقصی نقاط جهان می باشد که امروزه تسلط بر آن در عرصه کار تجارت و به یک “باید” تبدیل شده است.

درباره دوره آموزش زبان انگلیسی برای منابع انسانی

بهبود مهارت‌های انگلیسی تجارت در زمینه منابع انسانی می‌تواند در دنیای جدیدی از فرصت ها را به روی شما باز کند. در حوزه های طراحی شده، موضوعات و تمرینات متنوعی ارائه می شود که فرصتی برای یادگیری واژگان، عبارات مورد نیاز و نحوه یادگیری آن ها در موقعیت های مختلف می باشد.این دوره آموزشی با استفاده از کتاب انگلیسی برای  منابع انسانی که جز مجموعه‌ کتاب‌های آکسفورد است، آموزش داده می‌شود.

فصل‌های مختلف این کتاب شامل مطالب مرتبط با منابع انسانی مانند جذب و استخدام، روابط درون و برون سازمانی،  و موارد مرتبط با کار و … می‌باشد و به زبان‌آموزان، اصطلاحات و کلمات مرتبط با منابع انسانی را به طور کامل وکاربردی آموزش داده می‌شود.

پیش‌نیاز ها

متقاضیان شرکت در این دوره نیازمند شرایط اولیه‌ای هستند که در صورت دارا بودن این شرایط امکان شرکت در این دوره برایشان  مهیا خواهد شد. ما در ادامه به بیان نیازمندی‌های این دوره می‌پردازیم.

حداقل سطح زبان لازم برای شرکت در این دوره مبتدی (pre-intermediate) می‌باشد و دانش انگلیسی در سطح ابتدایی نیازمندی اصلی برای شرکت در این دوره است و در ابتدا نیز آزمون تعیین سطح برای تمام متقاضیان برگزار می‌شود.

توضیح کارکردها و کاربردهای علم دوره (English for human resource)

منابع انسانی اهمیت بسیار بالایی در توسعه سازمان‌ها خواهد داشت و تکنیک‌های مدیریتی این بخش، تاثیر به سزایی بر هدایت شرکت خواهد داشت. آموزش انگلیسی برای منابع انسانی گام بزرگی برای مدیران و کارکنان این حوزه و ورود آن‌ها به عرصه بین المللی خواهد بود و کارایی آن‌ها را افزایش خواهد داد. از جمله کاربرهای اصلی این دوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آشنایی با روش صحیح برقراری ارتباط در این حوزه به زبان انگلیسی
  • برقراری ارتباط با شرکت‌های بین المللی
  • انطباق قوانین کار

ارتقای روابط مدیریت و کارکنان

نحوه برگزاری دوره آموزشی

این دوره به روش‌های متفاوتی مانند سازمانی، خصوصی و نیمه خصوصی در آکادمی واژه برگزار می‌شود و تعداد جلسات آن قابل تغییر است. اما دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

کتاب مورد استفاده در این دوره دارای 6 فصل است که تمامی مراحل منابع انسانی و مطالب مرتبط به آن را بیان کرده است و با تمرین‌ها، سوالات و آزمون‌ها به آموزش تمامی مطالب مورد نیاز می‌پردازد.  مباحثی که در این دوره آموزش داده می‌شود شامل موارد زیر می‌باشد:

  • تعیین حوزه کاری، بیان ترجیحات و شرایط کاری
  • تبلیغات کاری، اعلامیه‌های استخدامی، روزمه نویسی و جزئیات آن
  • قرارداد کارمندان، ایجاد نظم و سلامت در محل کار، پرداختن به اضطراب‌ها و مصدومیت‌های کاری
  • تمرینات توسعه منابع انسانی، پرداختن به مشکلات کارمندان، ارزیابی مصاحبه‎ها و گزارش‌ها
  • ارزیابی حقوق و مزایای کارکنان
  • مدیریت اتحادیه کارگری، ارتباطات کارمندی و مذاکرات

مزایای دوره آموزش زبان انگلیسی برای منابع انسانی

این دوره مناسب چه کسانی است؟

این دوره  برای افرادی  طراحی شده است که در بخش‌های مختلف منابع انسانی و همچنین مدیران و کارکنان مشاغل… به فعالیت می‌پردازند و با استفاده از اسناد و سناریو های واقعی مرتبط جهت اموزش اصطلاحات و زبان منابع انسانی، ارتباط موثر و کارامد را به زبان انگلیسی آموزش می دهد. علاوه بر موارد گفته شده، دوره زبان انگلیسی منابع انسانی، برای دانشجویان با رشته مرتبط مانند رشته مدیریت منابع انسانی، مشاوره شغلی و … و یا افراد علاقه مند به این حوزه کاری نیز مناسب است.

در پایان این دوره آموزشی به چه جایگاهی دست می‌یابید؟

پس از به پایان رسیدن این دوره شما به نتایج درخشانی دست پیدا می‌کنید و علاوه بر پیشرفت در حوزه شغلی، در حوزه فردی نیز دید گسترده‌تری پیدا خواهید کرد و دریچه اطلاعات و پیشرفت‌های جهانی به روی شما باز خواهد شد. پس از گذراندران دوره انگلیسی برای منابع انسانی، افراد قادر به برقراری ارتباط صحیح در حوزه های مختلف منابع انسانی  خواهند بود که در رشد و توسعه مشاغل در مقیاس جهانی نقش به سزایی خواهد داشت. در پایان این دوره شما قادر خواهید بود در قسمت‌هایی مانند موارد  ذیل  شاهد عملکرد مطلوب و مناسب باشید:

  • قوانین استخدام
  • قوانین و اطلاعات کاری (حقوق و دستمزد)
  • توانایی برنامه ریزی و مدیریت فرایندها
  • ارزیابی کارمندان
  • ارتباط با کارمندان داخلی و همکاران خارجی
  • کنترل و هدایت پرسنل
  • مصاحبه، بررسی رزومه و تعیین سطح اطلاعات کارجویان

افزایش بهره وری سازمان

نظرات دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه مشاغل (ESP)

دوره های آموزشی پر بازدید

برای مشاهده اطلاعات دوره می‌توانید پروپوزال دوره آموزشی  را از لینک زیر و یا کد مقابل دریافت نمایید. همچنین در صورت هر گونه ابهام و سوال درباره دوره های آموزشی موجود در سایت می‌توانید از پل های ارتباطی در پایین همین صفحه استفاده کنید.

منابع آموزشی

سوالات متداول

این دوره مناسب چه کسانی است؟

کسانی که در حوزه تجارت فعال هستند به ویژه در حوزه بین المللی نیازمند یادگیری اصولی زبان انگلیسی متناسب و مرتبط با رشته خود هستند.

دانشجویان دوره در کجا مشغول به کار هستند؟

دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی تخصصی از اقشار مختلف اجتماع هستند. دانشجویان دوره های GE اکثرا به دنبال مهاجرت هستند و دانشجویان دوره های ویژه مشاغل و مدیریت کثرا کارمند و یا مدیران شرکت های به نام و با ارتباطات بین المللی هستند.

نحوه برگزاری دوره به چه صورت است؟

دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

مدت زمان دوره چقدر است؟

مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است

دوره مد نظرم را پیدا نکردم. دوره دیگری دارید؟

در صورت تمایل می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید تا بهتین انتخاب را داشته باشید.

دوره های آموزشی بیشتری دارید؟

بله. می‌توانید از بخش سایر دوره های آموزشی، دیگر عنوان های دوره های آموزشی آکادمی واژه را ببینید و در صورت نیاز، از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

هزینه دوره های آموزشی چقدر است؟

هزینه دوره های آموزشی بسته به مدت زمان و سطح آموزشی دوره ها متفاوت است. برای آگاهی از تعرفه دوره های آموزشی با پشتیبانی در تماس باشید.

چرا باید به آکادمی واژه اعتماد کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه با امکان برگزاری کلاس های اقماری در سراسر کشور و عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی در محل کار متقاضیان در کلاس هایی با جمعیت محدود و کم دانشجو و همچنین برگزاری کلاس های آنلاین با استفاده از مجهزترین پلتفرم ها و اساتید با سابقه، به علاوه برگزاری آزمون‌های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات به‌صورت آنلاین این امکان را به کارفرمایان می دهد تا سطح علمی نیروی متخصص خود را تقویت کند و بر پیشرفت نیروی خود نظارت کافی را داشته باشد.

چرا آکادمی واژه را انتخاب کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه از سال 93 با مدیریت جناب آقای دکتر حامد غلامعلیان فعالیت خود را با مجوز رسمی آموزش و پرورش به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز برگزاری کلاس های زبان مشاغل با بهره گیری از کادر علمی متخصص با تحصیلات عالیه دانشگاهی و مدارک بین المللی، و برگزاری کلاس های زبان های انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه و آلمانی، و برگزاری کلاس‌های فوق تخصصی آمادگی آزمون IELTS به صورت ترمیک و فشرده آغاز کرد.

تا کنون آکادمی زبانهای خارجی واژه با خدمت رسانی به تعدادی از بزرگ ترین شرکت ها در حوزه نفت، پتروشیمی، مخابرات و شرکت هایی چون ایساکو و هنکل، سطح علمی اساتید و موفق بودن روش تدریس خود را بر شما مخاطبین محترم ثابت کرده است.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.