دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با صنعت داروسازی

(English for the Pharmaceutical Industry)

مقدمه

دانش داروسازی یکی از مهم‌ترین رشته‌های مرتبط با پزشکی است و زبان انگیسی نیز رکن جدایی ناپذیر این رشته است؛ بنابراین آگاهی به این زبان برای تمام افرادی که به فعالیت در این حوزه مشغول هستند الزامی است. دوره تخصصی انگلیسی برای داروسازی، تمامی اطلاعات لازم در این زمینه را به شما آموزش می‌دهد و شما با اتکا به این دوره می‌توانید کارهای خود را در زمینه داروسازی پیش ببرید.

درباره دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با صنعت داروسازی

این دوره آموزشی با استفاده از کتاب زبان انگلیسی مرتبط با صنعت داروسازی (English for the Pharmaceutical Industry) که جز مجموعه‌ کتاب‌های آکسفورد است، مهارت کافی و اعتماد به نفس لازم، برای شرکت در جلسات و استفاده از عبارات و اصطلاحات کلیدی را فراهم خواهد آورد. هر درس این کتاب شامل سناریوی جدیدی از موقعیت‌هایی است که ممکن است کارکنان در آن قرار بگیرند؛ بنابراین با آموزش درست و تمرین کافی می‌توانند در دنیای واقعی مکالمات را به خوبی مدیریت کنند.

پیش‌نیاز ها

متقاضیان شرکت در این دوره نیازمند شرایط اولیه‌ای هستند که در صورت دارا بودن این شرایط امکان شرکت در این دوره برایشان محیا خواهد شد. ما در ادامه به بیان نیازمندی‌های این دوره می‌پردازیم

حداقل سطح زبان لازم برای شرکت در این دوره مبتدی (pre-intermediate) می‌باشد و دانش انگلیسی در سطح ابتدایی نیازمندی اصلی برای شرکت در این دوره است و در ابتدای کار نیز آزمون تعیین سطح برای تمام متقاضیان برگزار می‌شود.

توضیح کارکردها و کاربردهای علم دوره (English for the Pharmaceutical Industry)

باید برای ارتباط با تمامی مراجعان، اگاهی نسبت به انواع دارو، تبادل اطلاعات با همکاران و … بتوانید به زبان انگلیسی ارتباط برقرار نمایید. به طور کلی کاربردهای این دوره شامل موارد زیر است:

 • افزایش اعتماد به نفس برای برقراری ارتباط با مراجعان، همکاران، کارفرمایان و کارمندان
 • آغاز مسیر شما برای ورود به عرصه‌های بین المللی
 • دسترسی به تمامی کتاب‌ها و منابع بین المللی
 • افزایش آگاهی و شناخت دارویی
 • شناخت تنوع فرهنگی و تلاش برای به کارگیری روش‌های درمانی برگرفته از این فرهنگ‌ها

نحوه برگزاری دوره آموزشی

این دوره به روش‌های متفاوتی مانند سازمانی، خصوصی و نیمه خصوصی در آکادمی واژه برگزار می‌شود و تعداد جلسات آن قابل تغییر است. اما دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

کتاب مورد استفاده در این دوره دارای 6 فصل است که تمامی مراحل مرتبط با صنعت داروسازی و مطالب مرتبط به آن را بیان کرده است و با تمرین‌ها، سوالات و آزمون‌ها به آموزش تمامی مطالب مورد نیاز می‌پردازد. هر فصل آن شامل گرامر، واژگان، مهارت شنیدن، مهارت خواندن و مباحث مختلف است و مطالب‌هایی که در این دوره آموزش داده می‌شود شامل موارد زیر می‌باشد:

 • جلسه معارفه
 • تحویل دهی دارو و توسعه آن
 • تضمین کیفیت
 • ارزیابی بالینی
 • سلامت دارویی
 • تولید و بسته بندی

مزایای دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با صنعت داروسازی

این دوره مناسب چه کسانی است؟

علاوه بر داروسازان، این دوره برای پزشکان، پرستاران، پیرا پزشکان و تمامی افراد فعال در حوزه پزشکی و داروسازی مناسب خواهد بود.

در پایان این دوره آموزشی به چه جایگاهی دست می‌یابید؟

یادگیری زبان انگلیسی تخصصی حوزه شغلیتان یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که باید در زمینه پیشرفت شغلی انجام دهید و داروسازان نیز مستثنی نخواهند بود؛ در پایان این دوره شما پیشرفت چشم گیری خواهید داشت. از از جمله دستاورد های این دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • مشاوره دارویی به زبان انگلیسی و به شکل تخصصی
 • شناخت و توصیف دارو، اثرات و کاربرد آن به زبان انگلیسی
 • سفارش و خرید داروها، لوازم پزشکی و لوازم مرتبط
 • نسخه خوانی و توزیع داروها طبق تجویز پزشک
 • آشنایی با همکاران و شیوه بسته بندی، نظارت بر کار کارمندان، برچسب گذاری دارویی و …

نظرات دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه مشاغل (ESP)

دوره های آموزشی پر بازدید

برای مشاهده اطلاعات دوره می‌توانید پروپوزال دوره آموزشی  را از لینک زیر و یا کد مقابل دریافت نمایید. همچنین در صورت هر گونه ابهام و سوال درباره دوره های آموزشی موجود در سایت می‌توانید از پل های ارتباطی در پایین همین صفحه استفاده کنید.

منابع آموزشی

سوالات متداول

این دوره مناسب چه کسانی است؟

کسانی که در حوزه تجارت فعال هستند به ویژه در حوزه بین المللی نیازمند یادگیری اصولی زبان انگلیسی متناسب و مرتبط با رشته خود هستند.

دانشجویان دوره در کجا مشغول به کار هستند؟

دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی تخصصی از اقشار مختلف اجتماع هستند. دانشجویان دوره های GE اکثرا به دنبال مهاجرت هستند و دانشجویان دوره های ویژه مشاغل و مدیریت کثرا کارمند و یا مدیران شرکت های به نام و با ارتباطات بین المللی هستند.

نحوه برگزاری دوره به چه صورت است؟

دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

مدت زمان دوره چقدر است؟

مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است

دوره مد نظرم را پیدا نکردم. دوره دیگری دارید؟

در صورت تمایل می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید تا بهتین انتخاب را داشته باشید.

دوره های آموزشی بیشتری دارید؟

بله. می‌توانید از بخش سایر دوره های آموزشی، دیگر عنوان های دوره های آموزشی آکادمی واژه را ببینید و در صورت نیاز، از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

هزینه دوره های آموزشی چقدر است؟

هزینه دوره های آموزشی بسته به مدت زمان و سطح آموزشی دوره ها متفاوت است. برای آگاهی از تعرفه دوره های آموزشی با پشتیبانی در تماس باشید.

چرا باید به آکادمی واژه اعتماد کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه با امکان برگزاری کلاس های اقماری در سراسر کشور و عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی در محل کار متقاضیان در کلاس هایی با جمعیت محدود و کم دانشجو و همچنین برگزاری کلاس های آنلاین با استفاده از مجهزترین پلتفرم ها و اساتید با سابقه، به علاوه برگزاری آزمون‌های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات به‌صورت آنلاین این امکان را به کارفرمایان می دهد تا سطح علمی نیروی متخصص خود را تقویت کند و بر پیشرفت نیروی خود نظارت کافی را داشته باشد.

چرا آکادمی واژه را انتخاب کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه از سال 93 با مدیریت جناب آقای دکتر حامد غلامعلیان فعالیت خود را با مجوز رسمی آموزش و پرورش به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز برگزاری کلاس های زبان مشاغل با بهره گیری از کادر علمی متخصص با تحصیلات عالیه دانشگاهی و مدارک بین المللی، و برگزاری کلاس های زبان های انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه و آلمانی، و برگزاری کلاس‌های فوق تخصصی آمادگی آزمون IELTS به صورت ترمیک و فشرده آغاز کرد.

تا کنون آکادمی زبانهای خارجی واژه با خدمت رسانی به تعدادی از بزرگ ترین شرکت ها در حوزه نفت، پتروشیمی، مخابرات و شرکت هایی چون ایساکو و هنکل، سطح علمی اساتید و موفق بودن روش تدریس خود را بر شما مخاطبین محترم ثابت کرده است.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.