مقدمه

بازاریابی یکی از گسترده ترین بخش‌‌های تجارت است؛ که یکی از مهم‌ترین زیر شاخه‌های آن تبلیغات است. بازایابی به معنی رفع نیازهای انسانی به صورت سودآور است و تبلیغات، ابزاری برای رسیدن به این هدف است.

یادگیری اصولی بازاریابی و تبلیغات، افزایش آگاهی کارکنان این حوزه و هم‌گام شدن با کارکنان دیگر در سطوح بین المللی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ یکی از مهم ترین اقدامات تاثیرگذار در این زمینه، یادگیری زبان انگلیسی تخصصی بازاریابی و تبلیغات است.

درباره دوره زبان انگلیسی تخصصی ویژه بازاریابی و تبلیغات

این دوره با استفاده از کتاب زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با بازاریابی و تبلیغات (English For Marketing And Advertising)، که جز مجموعه‌ کتاب‌های آکسفورد است، مهارت کافی و اعتماد به نفس لازم، برای شرکت در جلسات و استفاده از عبارات و اصطلاحات کلیدی را فراهم خواهد آورد. هر درس این کتاب شامل سناریوی  واقعی از موقعیت‌هایی است که ممکن است  بازاریابان در آن قرار بگیرند؛ بنابراین با آموزش درست و تمرین کافی می‌توانند در دنیای واقعی مکالمات را به خوبی مدیریت کنند.

پیش‌نیاز ها

متقاضیان شرکت در این دوره نیازمند شرایط اولیه‌ای هستند که در صورت دارا بودن این شرایط امکان شرکت در این دوره برایشان مهیا خواهد شد. ما در ادامه به بیان نیازمندی‌های این دوره می‌پردازیم.

حداقل سطح زبان لازم برای شرکت در این دوره مبتدی (pre-intermediate) می‌باشد و دانش انگلیسی در سطح ابتدایی نیازمندی اصلی برای شرکت در این دوره است و در ابتدا  نیز آزمون تعیین سطح برای تمام متقاضیان برگزار می‌شود.

توضیح کارکردها و کاربردهای علم دوره (English For Marketing And Advertising)

یکی از راه‌های بهبود کیفیت بازاریابی و تبلیغات، شروع یادگیری زبان به صورت پیشرفته و رفع نیاز در حوزه بازاریابی و تبلیغات می باشد.

بخشی از فواید این دوره شامل موارد زیر می‌شود:

 • یادگیری اصول و فنون بازاریابی
 • شناخت مشتری و برقراری ارتباط صحیح با آن‌ها
 • ایده پردازی و ارائه ایده در قالب ارائه های کلاسی
 • نحوه نوشتن گزارش های بازاریابی به زبان انگلیسی
 • خواندن و بررسی انواع متن های تخصصی در زمینه بازاریابی و تبلیغات

نحوه برگزاری دوره آموزشی

کتاب مورد استفاده در این دوره دارای 7  فصل است که تمامی موضوعات مرتبط با بازاریابی و تبلیغات را بیان کرده است و با تمرین‌ها، سوالات و آزمون‌ها به آموزش تمامی مطالب مورد نیاز می‌پردازد. هر فصل آن شامل گرامر، واژگان، مهارت شنیدن، مهارت خواندن و مباحث مختلف است.  مطالبی که در این دوره آموزش داده می‌شود شامل موارد زیر می‌باشد:

 • مقدمه‌ای بر بازاریابی و تبلیغات
 • شناخت مشتری
 • برنامه ریزی فنون بازاریابی
 • تبلیغات
 • ابزار بازاریابی
 • ارائه تاثیربخش چهره عمومی
 • بازاریابی به وسیله نمایشگاه تجاری

مزایای دوره زبان انگلیسی تخصصی ویژه بازاریابی و تبلیغات

این دوره مناسب چه کسانی است؟

بازاریابی و تبلیغات بسیار گسترده است. از طرفی دیگر بدون وجود بازاریابی، اکثر کسب و کارها فرصت دیده شدن و پیشرفت پیدا نمی‌کنند؛ بنابراین وجود نیروی متخصص و کارآمد در این حوزه که توانایی مدیریت، ارائه پیشنهادات جذاب و پشبرد اهداف را داشته باشد، بسیار مهم است. یکی از مهم‌ترین توانایی‌ها، دانش زبان انگلیسی است. اکثر سازمان‌ها به دنبال جذب افرادی با دانش انگلیسی هستند و یا پس از جذب نیرو دوره‌هایی برای آموزش زبان انگلیسی به کارکنان خود با توجه به حوزه کاریشان برگزار می‌کنند. دوره تخصصی زبان انگلیسی بازاریابی و تبلیغات برای مدیران، سوپروایزها، کارمندان، کارآموزان فعال در حوزه بازاریابی در تمامی بخش‌های متخلف دیجیتال، محتوا و  برندینگ و … مناسب است.

در پایان این دوره آموزشی به چه جایگاهی دست می‌یابید؟

جایگاهی که در پایان این دوره کسب خواهید کرد بسیار بالاتر از جایگاه کنونی شما خواهد بود. شما پیشرفت قابل مشاهده‌‌ای در زمینه‌های شخصی، شغلی و  اجتماعی پیدا می‌‌کند و راهگشای شما برای برقراری ارتباط جهانی خواهد بود. موارد زیر بخشی از نتایجی است که در پایان دوره مشاهده خواهید کرد:

 • امکان پیشرفت و ارتقای شغلی
 • امکان دریافت پیشنهاد شغلی در خارج از کشور
 • امکان تجربه ماموریت‌های برون مرزی متنوع با توجه به سطح زبان شما
 • ایجاد ارتباطات بین المللی و شبکه سازی به روش اصولی
 • شرکت در کنفرانس‌های بین المللی به عنوان مهمان و یا سخنور

افزاش مکاتبات تجاری با شرکت‌های تجاری

نظرات دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه مشاغل (ESP)

دوره های آموزشی پر بازدید

برای مشاهده اطلاعات دوره می‌توانید پروپوزال دوره آموزشی  را از لینک مقابل اسکن و دریافت نمایید. همچنین در صورت هر گونه ابهام و سوال درباره دوره های آموزشی موجود در سایت می‌توانید از پل های ارتباطی در پایین همین صفحه استفاده کنید.

منابع آموزشی

سوالات متداول

این دوره مناسب چه کسانی است؟

کسانی که در حوزه تجارت فعال هستند به ویژه در حوزه بین المللی نیازمند یادگیری اصولی زبان انگلیسی متناسب و مرتبط با رشته خود هستند.

دانشجویان دوره در کجا مشغول به کار هستند؟

دانشجویان دوره های آموزش زبان انگلیسی تخصصی از اقشار مختلف اجتماع هستند. دانشجویان دوره های GE اکثرا به دنبال مهاجرت هستند و دانشجویان دوره های ویژه مشاغل و مدیریت کثرا کارمند و یا مدیران شرکت های به نام و با ارتباطات بین المللی هستند.

نحوه برگزاری دوره به چه صورت است؟

دوره های پرطرفدار شامل 8 جلسه (فشرده) و یا 16 جلسه می‌باشد. مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

مدت زمان دوره چقدر است؟

مدت زمان برگزاری این دوره 90 دقیقه می‌باشد که با توجه به تعداد جلسات متغیر است

دوره مد نظرم را پیدا نکردم. دوره دیگری دارید؟

در صورت تمایل می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید تا بهتین انتخاب را داشته باشید.

دوره های آموزشی بیشتری دارید؟

بله. می‌توانید از بخش سایر دوره های آموزشی، دیگر عنوان های دوره های آموزشی آکادمی واژه را ببینید و در صورت نیاز، از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

هزینه دوره های آموزشی چقدر است؟

هزینه دوره های آموزشی بسته به مدت زمان و سطح آموزشی دوره ها متفاوت است. برای آگاهی از تعرفه دوره های آموزشی با پشتیبانی در تماس باشید.

چرا باید به آکادمی واژه اعتماد کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه با امکان برگزاری کلاس های اقماری در سراسر کشور و عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی در محل کار متقاضیان در کلاس هایی با جمعیت محدود و کم دانشجو و همچنین برگزاری کلاس های آنلاین با استفاده از مجهزترین پلتفرم ها و اساتید با سابقه، به علاوه برگزاری آزمون‌های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات به‌صورت آنلاین این امکان را به کارفرمایان می دهد تا سطح علمی نیروی متخصص خود را تقویت کند و بر پیشرفت نیروی خود نظارت کافی را داشته باشد.

چرا آکادمی واژه را انتخاب کنم؟

آکادمی زبانهای خارجی واژه از سال 93 با مدیریت جناب آقای دکتر حامد غلامعلیان فعالیت خود را با مجوز رسمی آموزش و پرورش به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز برگزاری کلاس های زبان مشاغل با بهره گیری از کادر علمی متخصص با تحصیلات عالیه دانشگاهی و مدارک بین المللی، و برگزاری کلاس های زبان های انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه و آلمانی، و برگزاری کلاس‌های فوق تخصصی آمادگی آزمون IELTS به صورت ترمیک و فشرده آغاز کرد.

تا کنون آکادمی زبانهای خارجی واژه با خدمت رسانی به تعدادی از بزرگ ترین شرکت ها در حوزه نفت، پتروشیمی، مخابرات و شرکت هایی چون ایساکو و هنکل، سطح علمی اساتید و موفق بودن روش تدریس خود را بر شما مخاطبین محترم ثابت کرده است.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه

تعیین سطح آنلاین

برای شروع لطفا اطلاعات مورد نیاز زیر را وارد نمایید.