دوره های زبان انگلیسی تجاری BEC

فهرست مطالب

چرا BEC ؟

گذراندن دوره های تجارت BEC این امکان را برای شما فراهم می آورد که ثابت کنید تسلط بسیار خوبی به زبان انگلیسی در دنیای تجارت دارید.

درک صحیح زبان انگلیسی تجاری، شما را قادر می سازد تا به طور موثر و کار‌آمد در جلسات، گفتگو ها و معاشرت های تجاری خود شرکت کنید.

برای بسیاری از شرکت ها و سازمان ها و… داشتن کارمندهایی که از توانایی برقراری ارتباط به زبان انگلیسی برخوردار هستند، سرمایه بزرگی است. امروزه شرکت هایی که تجارت بین‌المللی انجام می دهند با افرادی که انگلیسی را به عنوان زبان اول یا دوم صحبت می کنند به طور منظم درگیر می شوند. در نتیجه توانایی استفاده از زبان انگلیسی در محل کار به یک مهارت ارزشمند و امتیاز تبدیل شده است.

در جامعه جهانی، امروزه تجارت به طور فزاینده ای در آن سوی مرز ها انجام می شود که انگلیسی اغلب به عنوان زبان ارتباط بین المللی استفاده می شود. توانایی استفاده از زبان انگلیسی در محل کار اداری مزایای بسیاری دارد از جمله: ایجاد و بهبود روابط بین المللی، افزایش مهارت های انفرادی، جلب اعتماد همکاران و مشتریان با استفاده از زبان انگلیسی تجاری به عنوان وسیله ایجاد ارتباط در درک متقابل.

منابع تدریس BEC

Market Leader

Express Series

Business Result

دوره ها

گروهی- نیمه گروهی- خصوصی

شرایط شرکت در دوره های BEC

حداقل دانش زبانی Pre-intermediate

شرایط ثبت نام در دوره های BEC آکادمی زبان های خارجی واژه

شرکت در آزمون تعیین سطح که توسط تیم متخصصین زبان تجاری آکادمی زبان های خارجی واژه انجام می شود. آزمون تعیین سطح دارای دو مرحله کتبی و شفاهی می باشد و یا ارائه گواهی مبنی بر گذراندن دوره های زبان عمومی در موسسات دیگر یا ارائه مدارک بین المللی از قبیل IELTS (حداقل 5.5)، TOEFL و…

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.