دوره زبان انگلیسی مورد نیاز برای فعالیت در حوزه منابع انسانی

فهرست مطالب

English for Human Resource

دوره زبان انگلیسی مورد نیاز برای فعالیت در حوزه منابع انسانی (English for Human Resource)

مدیریت منابع انسانی که قبلا مدیریت پرسنل نامیده میشد، حرفه ای است که مستقیما با کنترل و مدیریت افراد در سازمان ها سر و کار دارد. تیم منابع انسانی بخش مهمی از هر شرکت را تشکیل می دهد و اغلب تسلط کافی بر زبان انگلیسی، از دغدغه های اصلی افراد این تیم به شمار می آید. طبیعی است که شرکت ها درصدد یافتن دوره های انگلیسی، متناسب با نیازهای تجاری خود برای کارمندان منابع انسانی برآیند. کلید آموزش موثر و سازنده هر گروه از افراد با نیاز های متفاوت و خاص، در تجزیه و تحلیل دقیق نیاز ها و سپس تامین دقیق آن نیاز ها نهفته است. بنابراین طراحی دوره هایی متناسب با نیازهای روز دنیای تجارت، از ارکان اصلی جهت شناخت این نیاز ها و تلاش حداکثری برای رفع آن ها به شمار می آید.

به طوری کلی، بخش منابع انسانی وظایف بسیاری را تحت پوشش قرار می دهد. از رئیس بخش تا مدیران ارشد و دستیاران منابع انسانی به صورت روزمره با سوالات بسیار زیادی مواجه می شوند و لازمه پاسخ سریع و مناسب به این سوالات و درخواست ها، تسلط کافی بر زبان انگلیسی در ارتباط با حوزه منابع انسانی می باشد. چراکه زبان انگلیسی به عنوان رایج ترین زبان بین المللی و پل ارتباطی افراد و سازمان ها با یک دیگر از اقصی نقاط جهان می باشد که امروزه تسلط بر آن در عرصه کار تجارت و به یک “باید” تبدیل شده است. بهبود مهارت های انگلیسی تجارت در زمینه منابع انسانی می تواند در دنیای جدیدی از فرصت ها را به روی شما باز کند. در حوزه های طراحی شده، موضوعات و تمرینات متنوعی ارائه می شود که فرصتی برای یادگیری واژگان، عبارات مورد نیاز و نحوه یادگیری آن ها در موقعیت های مختلف می باشد.

محتوا و مطالبی که در این دوره ها برای راهنمایی متقاضیان و تقویت زبان کسب و کار آن ها به کار می بریم، توسط متخصصان این حوزه مورد بررسی قرار گرفته است، بنابراین هنگام تحصیل در آکادمی زبان های خارجی واژه می توانید اطمینان حاصل کنید که دانش شغلی قابل اعتمادی کسب خواهید کرد.

مطالب قابل ارائه در حوزه های مذکور شامل طیف وسیعی از موضوعاتی می باشند که متقاضیان در دنیای واقعی حرفه خود با آن رو به رو می شوند و همچنین با در اختیار قرار دادن راهکار های لازم، در هنگام رویارویی با آن ها، باعث افزایش اعتماد به نفس متقاضیان خواهد شد. در این دوره ها موضوعاتی از قبیل: نقش منابع انسانی، ارزش ها، توصیف مهارت ها، انواع موقعیت ها، تحصیلات و… مورد بررسی قرار می گیرند.

از سوی دیگر، مباحث مختلف مربوط به قرارداد ها، مزایا، حقوق و دستمزد، انواع مرخصی، حفظ کارکنان و مسائل پیچیده ای از قبیل: ارزیابی عملکرد، اخراج، جایگزینی و… در این دوره ها پوشش داده می شوند، با آموزش کارمندان و حتی مدیران زمینه فن آوری های جدید و موثر در شرکت به وجود می آید و رشد استعداد ها سبب دستیابی به امتیازات و موفقیت روز افزون شرکت خواهد شد. در نتیجه شما به عنوان یکی از افراد فعال در حوزه منابع انسانی نماینده ای برای هدایت و ایجاد تغییرات موثر در سازمان خواهید شد. صرف نظر از گواهینامه ارائه شده در انتهای دوره، این دوره آموزشی تئوری را ارائه می دهد که کاملا مربوط به بازار کار می باشد. در نتیجه، شما قادر خواهید بود آنچه را می آموزید مستقیما در برنامه ریزی و اجرای سیاست ها و رویه های خود، در محل کار اعمال کنید.

این یک فرصت عالی برای هر فردی است که قصد دارد در زمینه های منابع انسانی فعالیت کند و به شدت توصیه می شود.

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.