دوره‌های زبان انگلیسی مختص شاغلین در صنعت هوانوردی

دوره‌های زبان انگلیسی مختص شاغلین در صنعت هوانوردی (English for Cabin Crew and English for Aviation)

زبان انگلیسی زبانی است که امروزه در سطح جهانی صحبت می شود و یادگیری آن به عنوان زبان بین المللی یک نیاز ضروری برای اکثر مشاغل تبدیل شده است. برخی از مشاغل مانند مهمانداری هواپیما نیازمند تسلط بر زبان انگلیسی به صورت تخصصی و حرفه ای هستند. ESP آموزش زبان انگلیسی ویژه مشاغل می باشد. شغل یک مهماندار پرواز در واقع تعامل با مسافران از ملیت ها و جوامع مختلف است و اگر زبان منطقه های آن ها را نداند، انگلیسی تنها راه برقراری ارتباط است بنابر این برای هر شرکت هواپیمایی در جهان تسلط به زبان انگلیسی ضروری است. علاقه مندان به فعالیت در این حرفه باید بدانند تسلط آن ها به زبان انگلیسی نه تنها در مرحله درخواست و بلکه در مرحله ارزیابی نیز مورد آزمایش قرار می گیرد. بسیاری از شرکت های هواپیمایی در روز ارزیابی خود، آزمونی به زبان انگلیسی دارند. سپس سطح زبان انگلیسی شما در طول مصاحبه های مختلف و سپس در طول آموزش مورد آزمایش قرار می گیرد. متقاضیان برای استخدام به مهارت های ارتباطی قوی انگلیسی، مهارت های خدمات مشتری، آگاهی و حساسیت فرهنگی هنگام برخورد با مردم، تجربه در مدیریت شرایط دشوار، اعتماد به نفس هنگام صحبت با دیگر انگلیسی زبانان نیاز دارند. برای به دست آوردن این مهارت ها، شما می توانید در دوره انگلیسی مختص شاغلین در صنعت هوانوردی شرکت کرده و در جهت بهبود مهارت های ذکر شده بکوشید.

مهارت های ارتباطی، زبان بدن و ارتباط و نگرش دوستانه نسبت به مسافران به تنهایی کافی نیست. مهمانداران و خدمه کابین برای تاثیر گذاری در شغل خود باید بتوانید از زبان دوم به عنوان وسیله ارتباطی گسترده و قابل فهم استفاده کنند. انگلیسی زبانی است که صنعت هواپیمایی آن را به عنوان زبان دوم و وسیله ارتباطی مورد استفاده قرار می دهد.

اگرچه ممکن است مسافر هواپیما باشید و تا کنون ارتباط با چگونگی ارائه خدمات توسط خدمه کابین فکر نکرده باشید. دلیل این که ممکن است نیازی به زیر سوال بردن سطح خدمات ارائه شده نداشته باشید، حرفه ای بودن خدمه و برخورداری از سطح بالای آگاهی و توانایی آنان می باشد.

انگلیسی مختص شاغلین در صنعت هوانوردی، ترکیبی از دوره های زیر می باشد:

  • انگلیسی عمومی
  • ارتباطات اجتماعی و بین فرهنگی
  • انگلیسی برای خدمات مشتری در پرواز
  • انگلیسی برای ایمنی در پرواز
  • انگلیسی برای مصاحبه های شرکت های هواپیمایی
  • انگلیسی جهت آمادگی آزمون های TOEIC / TOFEL

 

مزایای دوره زبان انگلیسی مختص مشاغل در صنعت هوانوردی:

اگر وقتی در مصاحبه های شرکت های هواپیمایی شرکت می کنید با اعتماد به نفس و اطمینان به سوالات پاسخ دهید، شما قادر خواهید بود شرایط عادی یا غیر عادی که ممکن است در حین پرواز رخ دهد را تحت کنترل خود در آورید، درک و آگاهی بیشتری از فرهنگ های متفاوت خواهید داشت و در برخورد با افراد و مراجعه کنندگان حساسیت بیشتری خواهید داشت و این توانایی را دارید که شرایط دشوار را به زبان انگلیسی مدیریت کنید.

از آنجایی که حتی شرکت های هواپیمایی با دپارتمان های بزرگ آموزش زبان، برای مهمانداران خود حداقل آموزش مداوم زبان را ارائه دهند، منتظر نمانید تا شرکت های هواپیمایی بستر آموزش زبان انگلیسی را برای شما فراهم آورند در این صورت ممکن است مجبور شوید شغل خود را به شخصی که از سطح زبانی بهتری نسبت به شما برخوردار است واگذار کنید و عقب بنشینید. اگر در حرفه خود به عنوان مهماندار یا خدمه پرواز هدف جدی را دنبال می کنید و مصمم هستید، بهترین راه برای ارتقای مهارت زبانی خود، گذراندن دوره های آموزش انگلیسی مختص مهمانداران و خدمه پرواز می باشد.

یک باور اصلی که توسط دانش پذیران و دبیران پذیرفته شده این است که:

مهارت انگلیسی برای هر روز شما لازم است – نه فقط در یک مصاحبه شغلی!

این دوره تمامی مهارت های زبانی یک دوره انگلیسی عمومی را شامل می شود، اما بیشتر روی موضوعاتی مرتبط با مشاغل هواپیمایی متمرکز می باشد.

Cabin Crew And English For Aviation

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.