دوره زبان انگلیسی مورد نیاز برای ایمیل های تجاری(English for Emailing)

فهرست مطالب

معرفی دوره زبان انگلیسی مورد نیاز برای ایمیل های تجاری(English for Emailing)؟

این دوره برای کمک به شما در نوشن ایمیل های تجاری به زبان انگلیسی بسیار مهم و موثر می باشد. در این دوره منحصر به فرد، در هر بخش، نکاتی در ارتباط با چگونگی نوشتن ایمیل های حرفه ای تر و همچنین بهبود مهارت های نوشتاری انگلیسی شما ارائه می شود. بنابراین، افرادی که در دوره های زبان انگلیسی ایمیل های تجاری شرکت می کنند، قادر هستند دستور زبان و دایره واژگان مورد نیاز خود را برای نوشتن ایمیل های تجاری افزایش دهند. همچنین دانش بین فرهنگی خود را ارتقا دهند تا در ارتباطات تجاری خود قدرتمندتر، مفیدتر و موثرتر عمل کنند. شما برای تجزیه و تحلیل لحن گفت و گو در زبان انگلیسی، سطح رسمیت و سبک های مختلف سازمانی، می توانید انواع مختلف ایمیل را بررسی کنید.

شما قادر خواهید بود ایمیل های معرفی، اطلاعیه ها، درخواست ها، ایمیل های عذرخواهی و … را به تنهایی نگارش کنید.

مهارت نگارش ایمیل های رسمی در دنیای کار، امروزه به مهارتی مهم و حیاتی تبدیل شده است، اما به ندرت در موسسات آموزش عالی تدریس می شود. بسیاری از افراد تا قبل از این که وارد دنیای کار شوند، هرگز ایمیل حرفه ای ننوشته اند. به همین ترتیب، به افرادی که سالها سابقه کار دارند، هرگر آموزش نگارش نامه های الکترونیک داده نشده است.

هدف دوره:

هدف از این دوره این است که مهارت های برنامه ریزی، سازماندهی، نوشتن و ویرایش شما را تقویت کند تا بتوانید ایمیل های موثر و کارآمدی بنویسید. همچنین تکنیک هایی آموزش داده خواهد شد که  به شما کمک می کند ایمیل هایی بنویسید که افرادی که آن ها را دریافت می کنند، اطمینان حاصل کنند که شما در محل کار مطرحی مشغول به کار هستید.

مواردی که در طول دوره به آنها می‌پردازیم:

برخی از موارد ضروری که هنگام نوشتن ایمیل باید مورد توجه قرار گیرند و در طول دوره ها به آن ها پرداخته خواهد شد، به شرح زیر می باشند:

 1. تلاش کنید اعتبار خود را حفظ کنید و خود را به عنوان یک فرد حرفه ای مورد اعتماد معرفی کنید.
 2. در ایمیل خود به مقدار مناسب اطلاعات را به روش صحیح ارائه دهید تا مخاطب شما بتواند پیام شما را از طریق ایمیل به راحتی دریافت کند.
 3. افراد، مطالب را کلمه به کلمه نمی خوانند. در واقع، بیشتر ما یک صفحه را اسکن می کنیم. از طرح و قالب بندی برای راهنمایی مخاطب خود برای دستیابی به نکات کلیدی از طریق ایمیل استفاده کنید.
 4. جملات ابتدایی شما در ایمیل بسیار تعیین کننده می باشند. آن ها می توانند تعیین کنند که آیا فرد دریافت کننده، ایمیل شما را باز کند یا خیر.
 5. آنچه نوشتید را مرور کنید. تصور کنید تمام افراد شرکت، ایمیل شما را می خوانند. ایمیل ها سریع ایجاد می شوند، اما تاثیر ماندگاری بر جا می گذارند.
 6. از موارد دیگری که در دوره های زبان انگلیسی تخصصی برای ایمیل های تجاری در آکادمی واژه تدریس میشود می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
 7. آموزش نوشتن مقدمه صحیح و مناسب.
 8. بدنه ای تاثیرگذار، به یاد ماندنی، واضح و گیرا.
 9. گذاشتن علائم نگارشی درست و به جا.
 10. استفاده از فونت متناسب با نامه های اداری.
 11. فاصله گذاری صحیح بین پاراگراف ها.
 12. نوشتن موضوعی قوی در ابتدای ایمیل.
 13. پایانی فکر شده و مناسب.

در این دوره ها، ایمیل های زبان آموزان توسط اساتید متخصص نقد و بررسی شده و نقاط ضعف آنها رفع و نقاط قوتشان تقویت خواهد شد. در انتها زبان آموز قادر خواهد بود ایمیل های تجاری قوی و واضحی بنویسد.

همچنین تعدادی از نمونه ایمیل های تجاری صحیح و استاندارد در دسترس زبان آموزان قرار خواهد گرفت تا با فرمت و حالات مختلف این دسته ایمیل ها بیشتر آشنا شوند.

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.