دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با صنعت فوتبال

فهرست مطالب

English for Football

دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با صنعت فوتبال (English for Football)

فوتبال یکی از محبوب ترین ورزش ها در جهان است. این ورزش تقریبا در همه ی کشور ها چه توسط کودکان در زمین های خاکی و کوچه و خیابان ها و چه به صورت حرفه ای در استادیوم های بزرگ ورزشی انجام می شود. فوتبال حرفه ای توسط میلیارد ها طرفدار در سراسر دنیا دنبال و تماشا می شود.

زبان انگلیسی مرتبط با فوتبال به طور خاص برای افرادی که در صنعت فوتبال فعالیت دارند یا آماده فعالیت در این صنعت هستند طراحی شده است که زبان تخصصی خود را با هدف برقراری ارتباط با افراد گوناگون در فضای کار بهبود بخشند. این دوره تخصصی، زبان‌آموزان را  آماده می‌سازد تا مهارت های زبانی و واژگان لازم را برای درک موقعیت های معمول بهبود بخشند و آن ها را به مهارت‌های زبانی و واژگان لازم برای درک این موقعیت ها مجهز می‌کند. این دوره همچنین متناسب با نیاز بازیکنانی است که قصد دارند سطح فعلی زبان انگلیسی خود را ارتقا دهند. بنابر این در طول دوره، بستری فراهم خواهد شد تا برای ایجاد ارتباط با مربیان، بازیکنان و سایر افراد، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند.

بسیاری از بازیکنان خارجی که به مسابقات بین المللی می روند باید زبان انگلیسی تخصصی صنعت فوتبال را یاد بگیرند زیرا انگلیسی، زبان اتاق رختکن است. برقراری ارتباط بخشی جدایی ناپذیر و اساسی از حضور در یک تیم است، بنابراین صحبت کردن به زبان انگلیسی برای بازیکنان بین المللی امری ضروری است.

داستان برخی بازیکنان فوتبال نشان می دهند که چگونه می توان در یک تیم انگلیسی زبان تنها با درک حداقل زبان صحبت کرد. در نهایت، هر تیم ابزار ارتباطی خود را توسعه می دهد که به ترکیبی از کلمات، ژست ها و شهود متکی است.

با این حال، داستان بازیکنان فوتبال نشان می دهد که توسعه مهارت های کلامی فرصت هایی برای تیم سازی و اطلاع رسانی عمومی ایجاد می کند. در بعضی موارد، می بینیم که چگونه دانش زبان برای جلوگیری از بروز مشکل برای بازیکنان، کلیدی است.

این دوره در آکادمی زبان های خارجی واژه شامل سرفصل های زیر می باشد:

عبارات مرتبط با فوتبال، دایره لغات مرتبط، اصطلاحات عامیانه، نکات ساختاری و دستور زبانی، و همچنین تمرین مکالمه و مهارت شنیداری.

به دلیل مشغله همیشگی بازیکنان برای شرکت در تمرینات تیمی، این دوره ها می تواند به صورت فشرده انجام شود و روزهای آموزش نیز با  بازیکنان هماهنگ شود. همچنین دوره های آنلاین مناسب این دسته افراد، به خصوص بازیکنانی که به کشور های دیگر نیز رفت و آمد دارند هستند.

برقراری و حفظ ارتباطات موثر مهم است، زبان انگلیسی را در حرفه خود تقویت کنید.

در این دوره خواهید آموخت:
  • ارتقاء ارتباطات: آیا شما نیاز به بهبود ارتباط با بازیکنان دارید؟ آیا می خواهید دستورالعمل های دفاعی را واضح تر متوجه شوید؟ در این دورهای طراحی شده برای کادر ورزشی فوتبال و یا تمام افرادی که به نحوی با این زمینه در ارتباطات هستند بیش از 60 عبارت فوتبال و استراتژی در نظر گرفته شده. در اینجا فرصتی فراهم شده است تا هر آنچه برای ایجاد و ارتقا ارتباطات خود مورد نیاز می باشد، بیاموزید و در موقعیت های گوناگون به کار ببرید.
  • توضیح بهتراستراتژی ها: افراد پس از گذراندن این دوره ها قادر خواهند بود با اعتماد به نفس و اطمینان خاطر راجع به استراتژی های تاکتیکی و متدلوژی دنیای پرطرفدار فوتبال صحبت کنند. این دوره حاوی مستندهایی از موقعیت های مختلف درون زمین بازی می باشد تا به شما کمک کند مسائل را بهتر درک کرده و توضیح دهید!
  • اعتماد به نفس خود را افزایش دهید:

دوره زبان انگلیسی مرتبط با حرفه ی فوتبال، برای حرفه ای ها و متخصصان فوتبال به گونه ای طراحی شده است که با تمرکز بر نقاط ضعف و رفع آن ها، رفته رفته موجب تقویت اعتماد به نفس افراد و حضور موثرتر و کارآمدتر آن ها در عرصه های مختلف فوتبال شود.

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.