دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با خرید و فروش

دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با خرید و فروش (English for Sales and Purchasing)

دوره های زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با خرید و فروش برای متخصصین و افراد فعال در این زمینه طراحی شده تا بتوانند با اعتماد به نفس و اطمینان خاطر ارتباطات خود را در محیط کار مدریت کنند.

دوره انگلیسی برای خرید و فروش شامل موارد زیر می باشد:

  • طیف گسترده ای از مطالب با هدف قرار دادن زمینه های اصلی خرید، فروش و ارتباطات شرکتی
  • نکات مهم زبانی، عبارات و استراتژی های مفید
  • موضوعاتی که در آن ها به مسائل فرهنگی و زبانی پرداخته می شود
  • تشویق به کار گروهی و تعامل برای تقویت روحیه برقراری ارتباطات موثر و موفق
  • عبارات و واژگان کلیدی و تخصصی ویژه خرید و فروش

همچنین دوره های ESP از قابلیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند بطوریکه شما قادر هستید نیاز ها و انتظارات خود را با استاد خود در میان بگذارید تا با مد نظر قرار دادن آن ها، مناسب ترین برنامه آموزشی برای دوره شما طراحی شود.

در پایان دوره، شما جهت ارائه به کارفرمایان یا شرکت های طرف حساب خود، گواهی شرکت در دوره را دریافت می کنید. همچنین روند پیشرفت شما از ابتدا مورد بررسی قرار می گیرد و یک ارزیابی کتبی از پیشرفت شما در اختیارتان قرارداده می شود.

دوره های زبان انگلیسی تخصصی در هر زمینه ای از جمله خرید و فروش، تلفیقی از زبان عمومی و زبان تجاری آن رشته می باشد.

مباحث ارائه شده در دوره انگلیسی اجرایی شامل موارد چون: اصلاح مشکلات تلفظی و لهجه، پرداخت به ساختار واژگان و گسترش دایره کلمات، آموزش زبان انگلیسی و مهارت نوشتاری برای کاهش ایرادات نگارشی در نامه نگاری های رسمی و آموزشی می باشد.

دوره های زبان انگلیسی تجاری برای مدیران اجرایی و متخصصان با توجه به نیازهای خاص متقاضیان و زبان آموزان در گروه های کوچک و یا به صورت فرد ( یک به یک) ارائه می شوند.

به طور کلی دوره های ESP از جمله دوره های زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با خرید و فروش به سه شکل قابل ارائه می باشند:

  • دوره های تخصصی نیمه گروهی: اگر رویکرد کلی تری نسبت به دوره ها دارید، کلاس های نیمه گروهی انتخاب مناسبی برای شما می باشد.
  • دوره های تخصصی در قالب تلفیقی از کلاس های نیمه گروهی و فردی: اگر می خواهید در جلسات، زمان بیشتری به زمینه های خاص خودتان اختصاص داده شود، این دوره مناسب شما می باشد.
  • دوره های اجرایی فردی (خصوصی): در این دوره ها، سرعت و شدت پیشرفت شما بیشتر خواهد بود. بدیهی است که در کلاس های خصوصی تمامی تمرکز کلاس و استاد بر روی تقویت نقاط ضعف شما و پاسخگویی به ضعف ها و نیاز های شخصی شما می باشد.

تسلط بر زبان انگلیسی در هر زمینه ای همچنین در زمینه خرید و فروش، شانس شما را برای یافتن و حفظ شغل مناسب افزایش می دهد. این زبان همچنین زبان ارتباط بین المللی، رسانه ها و اینترنت است، در نتیجه یادگیری زبان انگلیسی نه تنها برای معاشرت و سرگرمی مفید است بلکه برای فعالیت در کار و حرفه مورد نظرتان لازم و ضروری می باشد.

از دیدگاهی دیگر، با توجه به این که اکثر شرکت های بزرگ در سراسر دنیا دفاتر متعددی دارند، نیاز به استفاده از یک زبان واحد در جلسات، انجام معاملات و… امری غیرقابل انکار می باشد. ضعف در زبان انگلیسی، تجربه ایجاد مشکلاتی در جریان جلسات و همچنین دستیابی به مشاغل کار آمدتر و ارتقا شغلی می گردد.

برای سبک اطلاعات بیشتر می توانید با واحد پشتیبانی آکادمی زبان های خارجی واژه در ارتباط باشید و دریابید که مناسب ترین راه برای تقویت زبان انگلیسی شما چیست و چگونه می توانید به جامعه جهانی تجارت بپیوندید.

Sales And Purchasing

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.