دوره تخصصی زبان انگلیسی  مرتبط با فناوری اطلاعات

فهرست مطالب

دوره زبان انگلیسی مرتبط با فناوری اطلاعات

دوره زبان انگلیسی مرتبط با فناوری اطلاعات (English for Information Technology)

از ان جا که دنیای فناوری اطلاعات با سرعت بالایی در حال رشد است، داشتن مهارت ها و تجربیات مناسب در این زمینه می تواند کمک شایانی در  جهت دستیابی افراد به موقعیت های شغلی پرامتیاز کند. زبان انگلیسی به دلایل مختلفی در این حوزه لازم و ضروری می باشد.

و یکی از دلایل اهمیت این رشته این است که رشته  IT  در حال حاضربخش مهمی از ستون فقرات جهان تجارت را تشکیل می دهد و از آن جا که زبان انگلیسی، زبان بین المللی ارتباطی است، امکان برقراری ارتباط از طریق ابزارهای الکترونیکی به یک زبان واحد را فراهم می آورد و این یکپارچگی ناشی از تسلط به یک زبان جهانی واحد، از سردرگمی های ارتباطات و مراودات کاری جلوگیری می کند که این خود مهم ترین فاکتور برقراری ارتباطات در دنیای کار و تجارت محسوب می‌شود و باید به جد به آن پرداخته شود.

شرکت در دوره های زبان انگلیسی مرتبط با فناوری اطلاعات، مهارت های حرفه ای زبان انگلیسی متقاضیان در زمینه کار و تحصیل را در یک محیط فن آوری ارتقا می بخشد و همچنین این امکان را فراهم می آورد تا طیف گسترده ای از مهارت های مربوط به این موضوع خاص را به دست آورده و دانش کامپیوتری و تخصص فناوری اطلاعات را به زبان انگلیسی تقویت کنید.

این دوره همچنین برای متخصصانی که در صنعت IT  فعالیت دارند ایده آل است و همچنین به متخصصانی که از رایانه و در زمینه هایی مانند: پشتیبانی فنی، مهندسی کامپیوتر، طراحی نرم افزار، طراحی وب، امنیت رایانه، مدیریت شبکه و مدیریت وبلاگ استفاده می کنند، کمک قابل توجهی خواهد کرد. افراد فعال در حوزه فناوری اطلاعات خواه در جستجوی پیشرفت حرفه ای، مهارت های نو و یا شغل جدید باشند، با شرکت در این دوره ها رفته رفته به یک فعال رقابتی و آشنا به مهارت های لازم تبدیل می شوند و این خود کلید پیشرفت شغلی رای هر فرد محسوب می شود.

از آن جا که شرکت ها برای آموزش پرسنل خود با ما تماس می گیرند، دوره های انگلیسی مرتبط با فناوری اطلاعات با توجه به شغل یا مشاغل مرتبط به صورت کاملا فردی و اختصاصی تنظیم شده اند و به صورت یک سرویس هدفمند ارائه داده می شود. به بیان دیگر، دوره های Electronic and Information Technology به منظور راه اندازی و توسعه یک ابزار یادگیری تعاملی در نظر گرفته شده اند.

چندی از اهداف کوتاه مدت دوره های انگلیسی مرتبط با فناوری اطلاعات:
  • یادگیری و توسعه مهارت های زبان انگلیسی و مهارت های ارتباطی به طور همزمان
  • مدرسان و فراگیران را قادر می سازد تا تجربه های یادگیری خود را در فضای کلاس با یکدیگر به اشتراک بگذارند و نیاز ها و دغدغه های آموزشی خود را با مدرس خود در میان بگذارند تا حتی المقدور در اولویت برنامه های آموزشی جلسات قرار گیرند.
چندی از اهداف بلند مدت دوره های انگلیسی برای فناوری اطلاعات:
  • تسهیل ارتباطات حرفه ای برای متخصصان فناوری
  • ارتقای کیفیت آموزشی به منظور دسترسی موثرتر و کارآمدتر به آموزشی های تخصصی و حرفه ای
  • ترویج ایده یادگیری مادام العمر و تشویق متخصصان کار برای توسعه مهارت های خود
گروه های هدف مشمول آموزش در دوره های فناوری اطلاعات (EIT)
  • دانشجویان دانشگاه ها، کالج ها، و مدارس که دوره های مرتبط فناوری اطلاعات را به زبان انگلیسی ارائه می دهند.
  • متخصصان فناوری اطلاعات که نیاز به بهبود مهارت های زبانی خود دارند اما به دلیل ضیق وقت نمی توانند در دوره های عادی طولانی مدت شرکت کنند. از آن جا که متخصصان فناوری اطلاعات معمولا دانش منفعلانه ای از واژگان مرتبط با فناوری اطلاعات دارند اما قادر به تولید زبان هدف به شیوه ای موثر و کارآمد جهت ایجاد ارتباطات دنیای کار و رقابت نمی باشند، به شدت نیازمند بستری هدفمند در جهت تقویت مهارت های تولیدی هستند.

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.