دوره تخصصی زبان انگلیسی مرتبط با بازاریابی و تبلیغات

فهرست مطالب

دوره تخصصی زبان انگلیسی مرتبط با بازاریابی و تبلیغات

دوره تخصصی زبان انگلیسی مرتبط با بازاریابی و تبلیغات (English for Marketing and Advertising)

اگر در زمینه بازاریابی، فروش و یا تبلیغات فعالیت می کنید، می دانید که برقراری ارتباط موثر یکی از الزامات این رشته است. حال آن که بیان ایده ها به روشی متقاعدکننده به زبان انگلیسی دشوارتر نیز می باشد. هدف از دوره های بازاریابی و تبلیغات، تقویت زبان انگلیسی افراد مشغول در این حرفه ها به منظور بهبود مهارت های ارتباطی آن ها در زمینه کار و تجارت می باشد. انگلیسی به دلایل مختلف در فناوری اطلاعات بسیار مهم به شمار می آید و از آن جا که این رشته در مشاغل مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، اساسا ستون فقرات جهان تجارت محسوب می شود.

این حرفه حدود 34 درصد از کل صنعت را تشکیل می دهد و از آن جا که متخصصان رایانه هر روزه با تجهیزات و برنامه های رایانه ای سر و کار دارند، برای برقراری ارتباط و حفظ ارتباطات موثر خود به شدت نیازمند تسلط بر زبان انگلیسی مرتبط با شغل خود می باشند. دوره تخصصی زبان انگلیسی مرتبط با بازاریابی و تبلیغات برای متخصصان این دو حرفه که نیاز به برقراری ارتباط محرمانه و موثر به زبان انگلیسی دارند طراحی شده است تا افراد درک گسترده تری از دنیای تبلیغات و بازاریابی انگلیسی زبان داشته باشند، همچنین افراد با شرکت در دوره های تخصصی، در سناریو های واقعی حرفه های بازاریابی و تبلیغات شرکت می کنند.

دوره زبان انگلیسی برای بازاریابی و تبلیغات شامل موارد زیر است:
 • طیف گسترده ای از مطالب با هدف قراردادن زمینه های اصلی بازاریابی، تبلیغات و ارتباطات شرکتی.
 • نکات کلیدی زبان، عبارات و استراتژی های مفید
 • تشویق افراد برای شرکت در فعالیت های گروهی
 • تمرینات تعاملی، عبارات مفید، واژگان خاص برای بازاریابی و تبلیغات

در طول دوره های بازاریابی و تبلیغات، زبان آموزان مورد ارزیابی قرار می گیرند و در پایان دوره خود، یک گواهی برای ارائه به کارفرمایان دریافت خواهند کرد. همچنین می توانند زبان انگلیسی را برای بازاریابی و تبلیغات به صورت تلفیقی از دوره های عمومی و انگلیسی تجاری داشته باشند.

مباحث ارائه شده در دوره های انگلیسی اجرایی شامل اصلاح اشکالات تلفظی، تقویت مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی، تقویت دایره واژگان مرتبط با حرفه مورد نظر می باشند.

دوره تخصصی زبان انگلیسی مرتبط با بازاریابی و تبلیغات، یک دوره کوتاه ایده آل برای افراد مشغول در حرفه های بازاریابی و تبلیغات

 می باشد که ایجاد ارتباط موثر و با اعتماد به نفس از ضروریات این دو حرفه محسوب می شوند.

این دوره شامل طیف وسیعی از مهارت ها و موضوعاتی از قبیل مشتری مداری، بحث های مرتبط با کمپین های تبلیغاتی، تعبیه برنامه های مدون بازاریابی و نوشتن بیانیه های مطبوعاتی می باشد.

برای شرکت در دوره های بازاریابی و تبلیغات دارا بودن حداقل یکی از موارد زیر لازم می باشد:
 • میزان تسلط به زبان انگلیسی، حداقل تا سطح B1
 • دارا بودن آیلتس 5
 • دارا بودن مدرک B1 BEC Preliminary
 • هر گونه مدرک مرتبط معادل

تلاش در جهت توسعه اساسی هر ایده خلاقی مرتبط با بازاریابی و شیوه های کارآمد آن از برنامه ها و هدف های این دوره به شمار می آیند.

از اهداف این دوره اجرای برنامه هایی از قبیل:
 • استراتژی های بازاریابی
 • ایده پردازی و ارائه ایده در قالب ارائه های کلاسی که برای شرکت کنندگان در دوره ها تعیین می گردند.
 • نحوه نوشتن گزارش های بازاریابی
 • خواندن و بررسی انواع متن های تخصصی در زمینه مرتبط
 • نحوه توسعه تبلیغات و بازاریابی محصولات و انتخاب نام های تجاری کارآمد و موثر برای هر محصول

در این دوره های طراحی شده، متن ها و مطالب بصری متنوعی وجود دارد که از کتاب های آموزشی، مجلات، صفحات وب، کتابچه های راهنما و تبلیغات گرفته شده اند. این دوره ها متناسب با نیاز متخصصان فناوری اطلاعات بر روی چهار مهارت اصلی تاکید میکند.

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.