دوره های تخصصی زبان مختص کادر پزشکی

دوره های تخصصی زبان مختص کادر پزشکی

دوره زبان تخصصی برای پرستاران (English for Nursing)

 

1- دوره زبان تخصصی برای پرستاران (English for Nursing)

مهارت های ارتباطی خوب زبان انگلیسی برای پرستاران بسیار مهم است زیرا آنها ارائه دهنده خدمات به بیماران هستند و با پزشکان، کارکنان پشتیبانی پزشکی و بستگان بیماران سروکار دارند این دوره به برسی چالش ها و نیاز های ارتباطی انگلیسی پرستاران می‌پردازد.

اهداف این مطالعه، شناسایی:

  • چالش های ارتباطی زبان انگلیسی پرستاران
  • نیاز های ارتباطی زبان انگلیسی پرستاران 
  • مهارت های زبان مورد نیاز در برنامه درسی پیشنهادی زبان انگلیسی برای پرستاران است.

 

2- دوره زبان تخصصی پزشکی برای دانشجویان و پزشکان (English for Medical Students and Doctors)

زبان تخصصی پزشکی شامل واژگان تخصصی است که توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی و تحقیقات بالینی استفاده می شود. افرادی که با مخاطبین بین المللی در ارتباط هستند، باید بدانند چگونه با بیماران، همکاران و عموم مردم با زبان تجاری انگلیسی ارتباط برقرار کنند در نتیجه، اصطلاحات پزشکی به تنهایی کافی نیست و مهارت های ارتباطی کار آمد انگلیسی ضروری است. شناخت کامل بیماران می تواند به پزشکان کمک کند مشکلات را تشخیص دهند. اطمینان از این موضوع بیماران و همکاران پیام های شما را می فهمند، می‌تواند به جلوگیری از خطرهای احتمالی کمک بسیاری کند.

 

3- دوره زبان تخصصی مرتبط با صنعت دارو سازی (English for Pharmaceutical Industry)

انگلیسی برای صنعت داروسازی به شما می آموزد که چگونه در شرایط مختلف مرتبط با داروسازی ارتباط برقرار کنید.
این دوره برای طیف وسیعی از متخصصان دارویی مانند شیمی دانان، متخصصان فرمولاسیون، تکنسین های آزمایشگاه، نویسندگان پزشکی و متخصصان بالینی مناسب است. انگلیسی برای صنایع دارویی دارای بخش های متفاوت است که در هر واحد از موقعیت ها و گفتگو های معتبر برای تمرکز بر یک جنبه اساسی این صنعت استفاده می شود.

 

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.