زبان انگلیسی مرتبط با صنعت گردشگری

فهرست مطالب

گردشگری

زبان انگلیسی مرتبط با صنعت گردشگری (English for International Tourism)

گردشگری بین المللی، سالانه میلیارد ها یورو درآمد دارد و یکی از صنایعی است که به سرعت رو به رشد و پیشرفت می باشد. همچنین، این صنعت ارتباط مستقیمی با بخش های مختلف از قبیل مهمان داری، مدیریت نواحی گوناگون، صنعت مد و… دارد که علاوه بر بهره مندی از تجربیات این صنعت ها می تواند تجربیات خود را نیز در اختیار آنان قرار دهد. این تبادل اطلاعات موجب ایجاد و حفظ ارتباطات گسترده تر و مناسب تری خواهد شد.

به منظور اشتغال در گردشگری بین المللی، علاوه بر داشتن روحیه ای ماجراجو، نیازمند تسلط بر زبانی مشترک و بین المللی برای ایجاد ارتباط با افراد، شرکت ها، صنایع مختلف و… می باشید. زبان انگلیسی، زبانی است که به عنوان وسیله ارتباط بین المللی در میان مردم جهان پذیرفته شده است. در نتیجه، لازمه فعالیت در صنعت گردشگری، تسلط بر لغات و اصطلاحات و توانایی برقراری ارتباط با افراد به زبان انگلیسی می باشد. به بیانی دیگر، زبان انگلیسی بخش جدایی ناپذیر صنعت گردشگری می باشد.

چه برای تفریح و چه برای تجارت، متخصصان گردشگری وظیفه طراحی برنامه های سود آور، تور های تفریحی و ترویج سفر به نقاط مختلف و آشنایی با انواع فرهنگ ها را بر عهده دارند. دوره های زبان انگلیسی مرتبط با صنعت گردشگری شما را با مهارت های مورد نیاز برای موفق ماندن در این بخش از کسب و کار در حال رشد و توسعه، مجهز می کند.  هر سازمانی در صنعت گردشگری با هدف افزایش درآمد به متخصصانی ماهر برای جذب، اسکان و سرگرم کردن گردشگران نیاز دارد.

هدف این دوره فراهم آوردن فرصتی جهت آموزش متقاضیان در همه زمینه های تجاری گردشگری، شناسایی چالش ها و ارائه راه حل های مناسب در صورت مواجهه با چالش ها و مشکلات می باشد.

آیا این دوره دانش و پیش نیاز خاصی نیاز دارد؟

دوره های انگلیسی گردشگری کاملا متناسب با نیازهای روز دنیای کار و تجارت در این زمینه طراحی شده اند و مطالب آموزشی نیز به صورت هدفمند و مادام در حال بررسی و به روز رسانی می باشند. برنامه های آموزشی این دوره های تخصصی گردشگری بین المللی به زبان انگلیسی،  علاوه بر موضوعات تخصصی گردشگری بین المللی، بر مهارت های اصلی کسب و کار نیز تاکید دارند.

موضوعات تجاری نظیر: همکاری و مدیریت، برنامه ریزی استراتژیک و حل مسائل ابتکاری، دانش مالی در موضوعات گردشگری و… در این دوره ها آموزش داده می شوند. همچنین در طول دوره ها، خواهید یافت که چگونه نوع ارتباط و مسائل اخلاقی می توانند به طور مستقیم بر سودآوری تاثیر بسزایی داشته باشد. در نتیجه، خواه در این بخش تازه وارد باشید، خواه یک متخصص باشید، این دوره ها با برنامه ای مدون و سامان یافته، نیازها و توقعات شما را پوشش می دهند.

یکی از نقاط قوت دوره های انگلیسی برای مشاغل خاص ترکیب تجربه یادگیری علمی و “دنیای واقعی” با یک زیرساخت آموزشی، علمی می باشد. شما با کسب مدرک پایان دوره ارتباطات ارزشمندی در این صنعت نیز کسب خواهید کرد.

برخی از اهداف دوره های انگلیسی مرتبط با صنعت گردشگری بین المللی:
  • آموزش چگونگی تقویت روابط بین المللی از طریق تسلط بر زبان تجارت بین الملل.
  • پرورش مهارت های لازم قرن بیست و یکم، مانند سواد برقراری و توسعه ارتباطات.
  • تاکید بر حرفه ای بودن در این صنعت، نحوه برخورد، آداب معاشرت و ارتباط.
  • ارائه راهکار های کلیدی جذب مخاطب، هنگام مواجه با چالش ها، مشکلات، نارضایتی های احتمالی.
  • وارد کردن فضاهایی از سفرها و تجربیات عینی به چارچوب کلاس به منظور شبیه سازی و گسترش زمینه فکری مواجهه با موقعیت های گوناگون در فضای کار
  • وارد کردن دنیای کار به فضای کلاس و آموزش از طریق مستندات موثق شرکت های گردشگری معتبر و آموزش چگونگی استفاده از زبان کار به گونه ای موثر و کارآمد.

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.