خدمات ترجمه مقاله با ضمانت واقعی

تمامی خدمات ارائه‌شده ما در زمینه ترجمه و ویرایش مقاله شامل پشتیبانی و ضمانت ویژه تا اعلام نظر مراجع علمی هستند. پذیرش و اکسپت مقاله معمولا زمان زیادی طول می‌کشد و در این مدت مجلات علمی و پژوهشی ممکن است چندین بار مقاله را جهت بازبینی و ویرایش مجدد به نویسنده ارجاع دهد. بنابراین تا زمان اعلام نظر مراجع و پذیرش قطعی، کلیه اصلاحات نگارشی و ویرایشی که مد نظر ژورنال است به صورت رایگان توسط ما روی متن اعمال می‌گردد.

ارسال سفارش آنلاین و قیمت‌گذاری فوری

پیشنهادات ویژه‌ی ما را به‌سرعت و رایگان دریافت نمایید

فرم ثبت سفارش

– فایل مورد نظر را داخل کادر زیر بکشید یا روی دکمه Choose File کلیک کنید.
– اگر می‌خواهید همزمان چندین فایل را انتخاب نمایید، آن‌ها را به صورت zip درآورده و ارسال کنید.
– اگر موفق به ارسال فایل نشدید می توانید آن را ایمیل کنید یا به تلگرام و واتساپ ارسال نمایید.

همین الان پاسخگوی شما هستیم

اگر در هر مرحله از ارسال سفارش به مشکل خوردید یا سوالی داشتید، می‌توانید از طریق گفت‌وگوی آنلاین (واتساپ و تلگرام)، ایمیل و شماره تماس واقع در پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.

سفارش ترجمه و ویرایش تخصصی متون، مقالات، کتب و… در سایت رایت می بسیار ساده و آسان است. تمام مراحل به‌صورت آنلاین پیاده‌سازی شده تا بتوانید بدون زحمت سفارش خود را ثبت کنید، پیشنهادات ما را دریافت کنید و در نهایت فایل خود را دریافت نمایید. 

اعلام قیمت و زمان دقیق توسط ما به صورت رایگان انجام شده و ظرف چد دقیقه تا حداکثر ۱ ساعت از طریق ایمیل و تلفن به اطلاع شما خواهد رسید.

 

مراحل ثبت سفارش آنلاین در رایت می:

۱- ارسال سفارش توسط شما

۲- اعلام هزینه پروژه و زمان تحویل به ایمیل و تلفن شما

۳- پرداخت هزینه و تایید پروژه توسط شما

۴- انجام پروژه و ارسال فایل نهایی به ایمیل شما

ابتدا با کلیک روی گزینه Choose File، فایل خود را آپلود (بارگذاری) نمایید. اگر قصد دارید چند فایل را به صورت همزمان ارسال کنید، همه‌ی فایل ها را به‌صورت فشرده و در فرمت زیپ (.zip یا .rar) ارسال نمایید.

سپس سرویس مورد نظر را انتخاب کنید و جزییات خواسته‌شده را به‌دقت وارد نمایید. پر کردن مواردی که با علامت (*) مشخص شده اند الزامی می باشد.

توجه داشته باشید جزییات برای ما مهم است و زمان تحویل و هزینه دقیق بسته به جزییاتی دارد که وارد می‌کنید. اگر سفارش شما دارای فوریت است حتما در قسمت توضیحات قید فرمایید. هم‌چنین تمام جزییاتی که مد نظر دارید را برای ما بنویسید تا مترجم و ویراستار مربوطه را در جریان قرار دهیم.

این نکته را هم به خاطر داشته باشید که راه ارتباطی ما با شما، ایمیل و شماره تلفن شماست پس لطفا مشخصات خود را به دقت وارد نمایید.

پس از ثبت سفارش، قیمت و زمان آماده سازی به اطلاع شما خواهد رسید و با تایید و پرداخت شما، سفارش در مرحله انجام قرار می‌گیرد و پس از انجام فایل نهایی به ایمیل شما ارسال می گردد.

ما وظیفه داریم از تمام مشخصات شما و فایل‌های ارسال شده توسط شما محافظت کنیم و به هیچ وجه اطلاعات شما را در اختیار افراد یا سازمان های دیگر با اهداف مختلف قرار نخواهیم داد.

ما در تلاشیم تا با آموزش و پرورش تیم متخصص خود، شما را به اهداف خود نزدیک سازیم. در این راه از متخصصانی استفاده می‌کنیم که این مسیر را بارها پیموده‌اند و با پیچیدگی‌های آن آشنایی کامل دارند. 

بهترین پیشنهاد برای انجام ترجمه مقاله ISI، افرادی هستند که رزومه آکادمیک و موفقی دارند. ما این افراد را برای ترجمه مقاله علمی، یک جا دور هم جمع‌کرده‌ایم و برای پیشرفت و درخشش شما پیشنهادات ویژه‌ای داریم.