فهرست مطالب

دوره زبان انگلیسی تخصصی ترابری (English for Logistics)

زبان انگلیسی زبانی است که به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط میان ملیت‌های مختلف به منظور مدیریت فرآیند‌های پیچیده و چالش برانگیز لجستیک جهانی استفاده می‌شود. در واقع زبان انگلیسی برای تمام سطوح مدیریتی که با زنجیره تامین و تدارکات سر و کار دارند، مهارتی بسیار ارزشمند می‌باشد و روز به روز بر اهمیت آن افزوده می‌ شود.

در اقتصاد جهانی امروز، بسیاری از شرکت ها نیاز به مدیریت و روش های لجستیکی کارآمد و موثر دارند. هنگام هماهنگی زنجیره تامین در سطح بین الملل از زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی ارتباط با افراد و گروه های مختلف استفاده می شود. در نتیجه، داشتن مهارت های لازم جهت اطمینان از اجرای درست عملیات و ارتباطات کارآمد با دیگر افراد و شرکت ها ضروری است. مانند بسیاری از مشاغل، متخصصانی که در تدارکات زنجیره تامین و خرید مشغول به کار هستند، واژگان و اصطلاحات خاص خود را دارند.

درباره دوره زبان انگلیسی تخصصی ترابری

در دوره‌های زبان انگلیسی مربوط به ترابری و تدارکات (English for Logistics)، مهارت‌های مورد نیاز انگلیسی از طریق بحث توسعه دایره واژگان و تجزیه و تحلیل زبان آموزش داده می شود و از طریق دریافت بازخورد مکرر از زبان‌آموزان پس از تدریس مطالب، بهبود می‌یابد. این دوره ها کاملا متناسب با نیازهای زنجیره تامین و کارکنان لجستیک طراحی شده و مهارت های خاص انگلیسی مرتبط با این رشته را به منظور برآوردن استانداردهای صنعت و پیشرفت در این حرفه مدنظر قرار می دهد.

بنابراین می توان گفت که این دوره با در نظرگرفتن نیازها و نقاط ضعف متقاضیان دوره، موارد پرکاربرد و ضروری این حوزه به منظور ایجاد ارتباط در سطح بین الملل، بایدها و نباید ها و سنجیدن تمامی جوانب، فرصتی جهت ارتقا زبان تخصصی زبان آموزان را فراهم آورده است.

از طرفی، مکالمه به زبان‌انگلیسی در محیط کار حرفه‌ای نیاز به شناخت کامل واژگان انگلیسی تخصصی در زنجیره تامین، تدارک و خرید دارد. نقش ما به عنوان کارشناسان آموزش و ارتباط با زبان‌انگلیسی در سازمان ها و کمک و جهت‌دهی به افراد مختلف به منظور به کارگیری تخصص و دانش مرتبط هنگام رویارویی با مسائل مختلف بسیار حائز اهمیت است.

محتوای آموزشی تمامی دوره‌های انگلیسی برای مشاغل با توجه به نیازهای روز افراد طراحی می‌شوند. در نتیجه، هرآنچه در طول این دوره‌ها ارائه می شود، اطلاعاتی به روز خواهد بود. علاوه براین، اساتید آموزش‌دیده و با تجربه این دوره می‌بایست لغات و اصطلاحات مرتبط با لجستیک‌های ویژه زنجیره تامین را ارئه دهند و به طور خاص نیازهای شما را در این زمینه پاسخگو باشند.

فعالیت در حوزه تدارکات برای شما چه معنایی دارد؟

در واقع شما مسئولیت مدیریت کارآمد کلیه تجهیزات مورد نیاز یک کسب و کار را برعهده خواهید داشت. شما اساسا مسئولیت جابه جایی کالا، خدمات یا اطلاعات را بنا به نیاز مشتری دارا می‌باشید.

به عنوان مثال، اگر در یک مناظره در زمینه تدارکات مشغول به کار باشید، وظیفه شما تهیه لوازم‌التحریر برای تمامی متقاضیان، تماس و هماهنگی با تامین‌کنندگان و نمایندگان و اطمینان از تحویل به موقع کالا در مکان هماهنگ شده می‌باشد. در نتیجه، همان طور که کاملا روشن است، برقراری ارتباط موثر دراین نوع فعالیت‌ها ضروری می‌باشد. شما می‌بایست کلمات و اصطلاحات مرتبط را بشنوید و در صورت لزوم قادر به استفاده از آن‌ها باشید. در نتیجه، ثبت نام و شرکت در دوره‌های انگلیسی مرتبط با تدارکات(English for Logistics)، برای افراد فعال در این حوزه امری ضروری و اجتناب ناپذیر می‌باشد.

عناوین دوره‌های تدارکات (English for Logistics)
  • انبارداری
  • توزیع
  • حمل و نقل
  • مدیریت زنجیره تامین
  • پیگیری
اهداف دوره:

در پایان دوره‌های انگلیسی مرتبط با ترابری و تدارکات (English for Logistics) شما قادر خواهید بود:

  • در موارد مختلف از جمله حمل و نقل کالا، نمایندگی‌های حمل و نقل و کارگران گمرک ارتباط موثر و کارآمد برقرار کنید.
  • مدیریت فرآیندهای تدارکات با استفاده از اصطلاحات مناسب را بر عهده بگیرید.
  • اعلام مشکلات انبارداری و پیشنهاد ارائه راه حل‌های مناسب در این زمینه را انجام دهید.
  • مدیریت کارکنان فعال در این حوزه با انتخاب مناسب زبان مورد نیاز در شرایط مختلف را انجام دهید.

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.