دوره زبان تخصصی مرتبط با صنعت داروسازی

فهرست مطالب

زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با صنعت داروسازی

دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با صنعت داروسازی، یک دوره ضروری برای تمام افرادی است که در این صنعت فعالیت دارند. این دوره بسیاری از جنبه های صنعت دارو سازی را مورد بررسی قرار می دهد که شامل انواع دارو ها، فرم های دوز دارو، سیستم های ایمنی آزمایشگاهی، چالش های بسته بندی و… می شود.

دوره زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با صنعت داروسازی

این دوره تخصصی برای تمامی کادر پزشکی، اعم از پرستاران، پزشکان، داروسازان، پیراپزشکان و… لازم و ضروری می باشد. با تسلط به زبان انگلیسی در حرفه خود، نه تنها در پرداختن به مسائل پزشکی آمادگی کافی دارید، بلکه چنانچه قصد داشته باشید این حرفه را دنبال کنید، بیماران شما در سراسر دنیا می توانند این اطمینان خاطر را داشته باشند که شما متوجه آنچه آن ها می گویند می شوید.

سرفصل های دوره:

در طی دوره، 6 درس با مضامین زیر به صورت هدفمند مورد بحث و توجه قرار می گیرد و همچنین هر درس شامل دستور زبان، لغات، متون و مباحث مرتبط می شود.

  1. جلسه آغازین و معارفه
  2. تحویل و توسعه دارو
  3. تضمین کیفیت
  4. آزمایش بالینی
  5. ایمنی دارو
  6. تولید و بسته بندی

 

توضیحات بیشتر

با توجه به توضیحات بالا، این دوره ها تنها بر روی یک مهارت متمرکز نمی باشند و در جهت بهبود تمام مهارت ها به صورت یکسان می کوشد و دیدگاه کلی شما را نسبت به کلیت داروسازی بالا می برد به علاوه، استاد مربوطه می تواند طی دوره با توجه جایگاه و زمینه فعالیت شما در صنعت داروسازی، دروس ارائه شده را متناسب با بخش خاص شما تنظیم نماید زیرا فعالان این صنعت، جهت برقراری ارتباط با مشتریان، همکاران و شرکای تجاری خود در شرایط مختلف نیازمند تسلط بر زبان انگلیسی، به عنوان زبان ارتباطی بین المللی، نیاز می باشند.

معرفی مباحث خاص این رشته، تحقیق و توسعه صنعت پزشکی و داروسازی، کنترل کیفیت و حسایرسی، یررسی مراحل مختلف آزمایش ها، ساخت و بسته بندی بخشی از اهداف این دوره می باشند.

در طول دوره، نیازها و درخواست های زبان آموزان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و برنامه های آموزشی در جهت رفع آن ها در دستور کار قرار می گیرد. در پایان دوره نیز گواهی جهت ارائه به کارفرمایان مبنی بر گذراندن دوره دریافت خواهید کرد. همچنین برای تمامی متقاضیان یک برگه ارزیابی عملکرد و روند پیشرفت طی دوره صادر خواهد شد.

اهداف دوره

در پایان دوره های زبان تخصصی مرتبط با صنعت داروسازی، شما قادر خواهید بود در بسیاری از زمینه های داروسازی صاحب نظر باشید و از پس ارتباطات روزمره خود برآیید. به علاوه مهارت خود را در زمینه های مختلف اعم از مکاتبات فنی، سخنرانی های عمومی و تخصصی، اصطلاحات دارویی و تکنیک های ارتباطی و تنظیمات بالینی ارتقاء خواهید داد. از آن جایی که دامنه اصطلاحات پزشکی بسیار گسترده از مواردی است که در سایت های مختلف به چشم می خورد، دوره های زبان انگلیسی تخصصی مرتبط با صنعت دارویی و داروسازی برای تمامی افراد درگیر در کادر درمان به صورت هدفمند و جهت پوشش تمامی نیاز های زبانی طراحی شده است.

واضح است که جهان در حال تبدیل شدن به یک دهکده جهانی است، بنابراین برای رقابت یا موفقیت در هر صنعتی، تسلط بر زبان تخصصی آن امری حیاتی است. از آن جایی که انگلیسی امروزه به عنوان زبان بین المللی رایج و پل ارتباطی جهانی محسوب می شود، لازم است در هر حرفه ای به زبان انگلیسی تخصصی آن حرفه تسلط کافی داشته باشید.

هدف از دوره آموزش زبان تخصصی دارویی و داروسازی این است که متقاضیان بتوانند افکار و مقاصد خود را چه در حوزه تحقیق و چه در حوزه تولید بیان کنند. ما دوره های خود را به منظور توسعه عملکرد ارتباطی افرادی که در صنعت داروسازی در زمینه بین المللی فعالیت می کنند، طراحی می کنیم. همچنین هدف این است که شرکت کنندگان را قادر به استفاده از اصطلاحات دارویی و پزشکی متناسب در حرفه خود کنند.

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.