فهرست مطالب

دوره زبان‌ انگلیسی مورد نیاز برای مکالمات آنلاین و تلفنی (English for Phoning)

امروزه زبان انگلیسی در دنیای کار و تجارت بسیار حائز اهمیت است. با نگاهی به پیرامون، به راحتی می توان دریافت که تقریبا تمامی مشاغل بین المللی، جلسات خود را به زبان انگلیسی برگزار می کنند، در دانشگاه ها درس هایی به زبان انگلیسی تدریس می شوند و در سراسر جهان، گردشگران و مسافران برای برقراری ارتباط و رفع نیاز خود از این زبان به عنوان زبان مشترک استفاده می‌کنند.

حال این نکته را مدنظر داشته باشید که در جهان امروز، با وجود مشکلات و دغدغه های روز افزون و همچنین به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه، ملاقات های حضوری کاهش یافته است و  بسیاری از مراودات افراد از طریق تماس های تلفنی صورت می پذیرد. ناگفته نماند که ایجاد ارتباط و بیان مقصود در شرایطی که امکان مشاهده گیرنده پیام وجود ندارد و هیچ نشانه‌‌‌‌ی بصری به او در درک آنچه می خواهید بگویید کمک نمی کند، کار آسانی نیست.

در نتیجه، در چنین موقعیتی لحن بیان بیشترین تاثیر را در انتقال پیام دارد. معمولا ترس افراد از ایجاد سوء تفاهم موجب می شود که از برقراری تماس های تلفنی به زبان انگلیسی اجتناب کنند و دلیل این اجتناب عدم آشنایی و تسلط آن ها بر زبان انگلیسی ویژه مکالمات تلفنی است.

درباره دوره زبان‌ انگلیسی وبژه مکالمات آنلاین و تلفنی

 اگر قصد دارید به وضوح، مودبانه و بدون ایجاد ابهام با مراجعه کنندگان، مدیران و همکاران صحبت کنید، گذراندن دوره تخصصی مکالمات آنلاین و تلفنی (English for Phoning) برای شما ضروری می‌باشد. این دوره شامل نمونه مکالمات کاربردی و استاندار می‌باشد که شما مستقیما می‌توانید در محیط کار خود استفاده کنید.

علاوه بر آن، نحوه صحیح استقبال از افرادی که با آن‌ها در ارتباط هستید، پرسش سوالات متداول که در مراکز خدمات مشتری و فروش پرسیده می‌شوند و…. نیز آموزش داده خواهد شد. امروزه با در نظر گرفتن درگیری شغلی افراد و ضیق وقت، این دوره ها یک روش سریع و کار آمد برای بهبود عملکرد شغلی شما می‌باشند.

هدف از برگزاری دوره English for Phoning، تقویت زبان مکالمه شرکت کنندگان و آموزش چگونگی برقراری ارتباطی موثر و کارآمد به صورت آنلاین و تلفنی می‌باشد. با شرکت در این دوره ها شما مهارت‌های گفتاری خود را برای گفت وگوهای رسمی و گروهی بهبود می‌بخشید و همچنین نحوه موافقت یا مخالفت، نحوه شفاف سازی، جمع بندی مطالب کلیدی و… نیز آموزش داده خواهد شد.

برای ایجاد ارتباط و انجام معاملات سودآور، با معرفی یک محصول یا خدمات باید اطلاعاتی از تمام جوانب محصول خود تهیه و به متقاضیان ارائه دهید و در نتیجه به سطح زبانی معقولی برای پرداختن یه جزئیات و مجاب کردن متقاضی نیاز دارید. شرکت در این دوره‌ها، این فرصت را برای شما فراهم می‌آورد تا هنگام مکالمه دقیق‌تر عمل کنید و به تبع آن بازخورد بهتری از افراد دریافت کنید.

لحن گفتار و زبان بدن دو فاکتور اساسی و مهم برای برقراری ارتباط با افراد مختلف در هر زمینه‌ای به شمار می‌آیند، بنابراین این امکان وجود دارد که با تجربه و تحلیل لحن گفتاری و زبان بدن افرادی که با شما در این دوره قرار دارند، میزان تاثیرات مثبت و منفی این دو فاکتور حمایتی را مورد بررسی قرار دهید و آنها را در شخصیت خود نیز اصلاح کنید. از طریق ترکیبی از سخنرانی‌ها، سوالات درک مطلب، واژگان و…. به بهبود عملکرد، مهارت و اعتماد به نفس شما کمک بسزایی خواهد شد.

اهداف دوره:

برخی از اهداف این دوره (English for Phoning) که در انتهای دوره شرکت کندگان بر آنها مسلط می‌شوند به صورت مختصر و کلی عبارت‌اند از:

  • تغییر نحوه صحبت به زبان‌انگلیسی به روش صحیح
  • بهبود تلفظ و تسلط شرکت‌کنندگان بر مهارت صحبت کردن در طی دوره
  • توسعه دایره واژگان کاربردی و مرتبط
  • پرداختن به مسائل تاثیرگذاری از قبیل: شناخت و درک چگونگی نافذ بودن فرهنگ در داشتن ارتباطی کارآمد
  • ارائه جملات پرسش و ارائه پاسخ‌های مناسب برای به کار بردن در شرایط گوناگون

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره‌های آموزشی ویژه مشاغل، متدهای آموزش زبان انگلیسی و… روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.